Těsnění víka zapalování Naraku, Kymco MXer / MXU 150
Kód: NK151.04Detailní popis produktu
Těsnění víka zapalování Naraku, Kymco MXer / MXU 150 - Náhradní těsnění víka zapalování od Naraku jako náhrada originálu za lepší cenu. Určeno pro Kymco MXer / MXU 150Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250809512105 |
| Modely: | MXer 150 [RFBL10030/ RFBL10050] (LA30AG/CG) L1, MXU 150 [RFBL80000] (LB30AD) L8 |
| Značky: | Kymco |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sedmidílná sada simeringů a O kroužků pro Kreidler Florett Eiertank Super 4, RM, RMC a další stroje se čtyřstupňovým motorem s nožním řazením.
Těsnicí guma pro kabel zapalování umožňuje průchod kabelu v bloku motoru. Vhodná pro různé motory ILO z 50. a 60. let s otvory pro vedení kabelů.
Gufero pro tlumič pérování vhodné pro MZ ES ETS ETZ TS AWO Sport Hercules a Sachs s kovovým vnějším rámem pro použití v uvedených modelech
Gufero pro hnací hřídele ve špičkové kvalitě, vyrobené v Itálii, vhodné konkrétně pro modely Piaggio APE 50 až APE 250.
2dílná sada těsnění válce ve špičkové kvalitě vhodná pro Kreidler Florett LF LH Eiertank s 3 nebo 4 rychlostním motorem.
Dvoudílná sada těsnění válce vhodná pro Kreidler Florett LF a LH Eiertank. Obsahuje dvě části a je určena pro uvedené modely.
Špičkové gufero řadicí hřídele vhodné pro NSU Quickly 3 Gang a modely S 2, Cavallino, F 23, L, N, N 23 S a S 23 s 3rychlostním motorem.
6dílná sada těsnění motoru pro Puch Monza, Imola, Racing 25 a Grand Prix 3 Gang. Vhodná pro 3rychlostní motory. ATHENA Itálie, špičková kvalita
Těsnění víka spojky vhodné pro použití na Suzuki TS 50 X a TS 80 X. Uvedeno je OEM číslo pro srovnávací účely. Vhodné pro oba uvedené modely.
Viton těsnění plovákové komory karburátoru je vhodné pro Hercules Saxonette Mofa Moped a je určeno k použití na tomto stroji.
Hliníkové těsnění hlavy válce vhodné pro Piaggio Ciao Si Bravo a Boxer.
Sada gufer pro motocykly a Mofas utěsňuje hřídele i axiální pohyby, chrání před nečistotami a vlhkostí a hodí se pro renovaci starých dvoukolových strojů
Kaco simering klikové hřídele pro Kreidler MF 2, použitelný pro motory v uvedených rozsazích čísel do 220 2084 MP a od 240 2657.
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Těsnicí kroužek Gurtner pro modely Peugeot 101 102 a 103. Určený pro montáž mezi vzduchový filtr a karburátor.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |