Těsnění příruby výfuku Polini, Honda Camino, Lead, PX, SH 50, Peugeot SC Metropolis
Kód: 252.0004Související produkty
Sada litinového válce Polini Sport 70ccm s vrtáním 46mm. Tento válec je určený pro mopedy Honda Camino, PX 50. Válec Vám zaručí zvýšení výkonu a dle výrobce dosahuje výkonu 4,8...
Detailní popis produktu
Náhradní těsnění příruby výfuku Polini pro sady sportovních válců 70ccm. Těsnění příruby výfuku je vhodné pro stroje Honda Camino, Lead, PX, X8R, SH 50, Peugeot SC Metropolis, Italjet Adly 50.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 8054705083310 |
| Modely: | Camino 50 PA50, Lead 50 NH50 MS [AF01], Metropolis SC 50, SC 50 Metropolis, SH 50 84-96, SH 50 Scoopy [AF40], Sky SGX 50 [AF43], Vision 50 SA50 [AF29] (válec vodorovně), X8R 50 S/X SZX50 [AF49], 104 AC 50 2T, 103 AC 50 2T, PX / PXR 50 |
| Značky: | Honda, Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada náhradního upevnění výfuku VOCA Cross Rookie pro motocykly Beta RR Enduro, obsahuje všechny potřebné díly pro montáž.
VOCA tlumič s eloxovaným hliníkovým pláštěm a oranžovou koncovkou. Kompatibilní s řadou výfukových systémů různých výrobců.
Červený koncový tlumič výfuku pro systémy Combat od Voca Racing vhodný také pro Metrakit ProRace, Metrakit SP, SCR Handmade a SCR RacingLine
Fialové hliníkové koncovky VOCA pro tlumič včetně O kroužků a nerezových šroubů. Spodní skořepina s lichoběžníkovým designem vygravírované logo a CNC obrábění.
VOCA tlumič s červeně eloxovanou koncovkou a karbonovým tělem je kompatibilní s řadou výfukových systémů včetně VOCA BigBore, Blaze a dalších.
Matice výfukového kolena pro Sachs 50, vhodná pro mnoho Mofa, Moped a Mokick a pro malé stroje značek Hercules, DKW, Miele, Gritzner a Göricke.
Těsnění výfuku pro Tomos Mofas a Mopeds, vhodné k použití u těchto modelů a kompatibilní s jejich výfukovým systémem. Pro tyto stroje.
Sada držáku výfuku VOCA Cross Rookie jako náhradní upevnění výfuku. Kompletní sada určená pro montáž na motocykly Beta RR Enduro a Beta RR SM.
VOCA tlumič výfuku s CNC frézovanou růžově eloxovanou koncovkou a karbonovým tělem. Hodí se na různé výfukové systémy včetně VOCA a dalších výrobců.
Výfukové koleno vhodné pro Puch VZ50, MS 50, VS, DS a MV Mofa Moped i další modely. Pasuje k uvedeným strojům dle uvedené kompatibility.
Kvalitní koncový tlumič s karbonovým pláštěm. Univerzální. Součástí balení je těsnění a tři montážní šrouby s podložkami.
Koleno výfuku vhodné pro mnohé Mofa, moped a mokick z 50. a 60. let, například DKW Super Hummel, Victoria či Express a další modely.
Sada náhradního upevnění výfuku Voca Cross Rookie vhodná pro Sherco 50 SM R a SE R kompletní s veškerými montážními díly
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.