Těsnění pod hlavu válce CENTAURO Ø75 Piaggio Quasar 300 4T 4V E3 (0,3mm)
Kód: 880B03022Detailní popis produktu
Kvalitní těsnění pod hlavu válce CENTAURO, má vnitřní průměr 75mm a tloušťku 0,3mm. Těsnění je vhodné pro Piaggio Quasar 300 4T 4V E3. OEM čísla: 802370, 1A014002.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Výrobce: | CENTAURO |
Těsnění pro víko spojky vhodné pro Honda CBX 750 FE. Vhodné pro Honda CBX 750 FE. Jedná se o těsnění víka spojky. Určeno pro uvedený model.
Těsnicí guma pro kabel zapalování umožňuje průchod kabelu v bloku motoru. Vhodná pro různé motory ILO z 50. a 60. let s otvory pro vedení kabelů.
Gufero pro levou stranu klikové hřídele, vhodné pro Simson Schwalbe KR 51/1 a S50. Určeno pro použití u těchto modelů konkrétně.
Těsnicí kroužek Gurtner pro modely Peugeot 101 102 a 103. Určený pro montáž mezi vzduchový filtr a karburátor.
Tato pětidílná sada gufer motoru je vhodná k použití u modelů Puch MV a MS a také u Monza Mofa a Moped s rokem výroby od 1969.
4dílná sada těsnění vhodná pro Suzuki TS 50 X a Suzuki TS 50 XK vyrobené v letech 1982 až 1999. Nekompatibilní s modely ER.
Těsnění kolena výfuku vhodné pro Hercules Saxonette Spartament. Určeno k použití na tomto modelu v místě kolena výfuku přímo.
Těsnicí O kroužek Drilastic pro horní část vložek válce u vybraných Porsche 996 a 997, utěsňuje vložku proti chladicí kapalině u hlavy.
Drilastic těsnicí kroužek řadicí páky ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu. Vhodný pro Hercules Lastboy, Miele, DKW, KTM, Rixe, Goebel, Gritzner a další.
Tří dílná sada těsnění válce vhodná pro Mobylette obsahuje těsnění hlavy, těsnění pod válec a těsnění výfukového kolena.
Gufero určené pro Peugeot 103 Mofa Moped. Vhodné pro tento model mopedu a použitelné všude, kde je vyžadováno gufero pro uvedený typ.
Hliníkové těsnění hlavy válce vhodné pro Piaggio Ciao Si Bravo a Boxer.
Těsnění výfukového svodu pro Yamaha FS1 RD50 a DT50 zajišťuje těsnost a výkon, brání netěsnostem a je spolehlivé i při vysoké zátěži.
Sada těsnění válce od swiing pro motory Puch E50, Z50 X30 Sport a vzduchem chlazené ZA50. Obsahuje těsnění pod válec, hlavy, sání a výfuku.
3dílná sada O kroužků motoru vhodná pro Kreidler Florett RM RMC Mokick. Tato sada pasuje na Kreidler Florett RM RMC Mokick.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Centauro Srl |
|---|---|
| Adresa : | Via Euclide, 4 20864 Agrate Brianza (MB) – ITALY |
| E-mail : | info@centaurosrl.it |