Těsnění pod hlavu Naraku, PGO
Kód: NK156.47Detailní popis produktu
Těsnění pod hlavu Naraku, PGO - Náhradní těsnění pod hlavu válce od Naraku jako náhrada originálu za lepší cenu. Určeno pro PGODoplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250809502151 |
| Modely: | Big Max 50 2T AC, G-Max 50 2T AC, Hot 50 2T AC, PMX 50 2T AC, T-Rex 50 2T AC, Tornado 50 2T AC |
| Značky: | PGO |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada těsnění Top Performances zajišťuje dokonalé těsnění, lepší kompresi a optimalizovaný výkon motoru. Vhodná pro závodní i náročné silniční použití.
Gufero pro levou stranu klikové hřídele, vhodné pro Simson Schwalbe KR 51/1 a S50. Určeno pro použití u těchto modelů konkrétně.
Souprava těsnicích podložek víka ventilů, balení po dvou, určená pro motocykly Honda CB 50 J, XL 50 S a CY 50 K mokik.
Těsnicí sada pro válec vhodná pro Honda Camino PX a PXR. Kompatibilní s modelovými variantami PX a PXR řady Honda Camino.
Gumové těsnění pro karburátorové modely Hercules, Sachs Saxonette a Spartamet, zajišťuje utěsnění, odolnost a spolehlivou funkci i výkon motoru.
Špičkové gufero klikové hřídele Drilastic z Německa, vhodné pro Adler M 100 Junior, MR 100 Junior, Motorroller M 150, MB 150, M 200 Favorit, MB 201
Sada těsnění pro motor a válec určená pro Honda MT MB MTX 50 Mokick, těsnění pro motor a válec pro Honda MT MB MTX 50 Mokick.
Těsnění hlavy válce pro Honda CB 50 J, XL 50 S a CY 50 K mokik. Vhodné pro uvedené modely Honda a určeno pro jejich použití.
Těsnění plovákové komory karburátoru Gurtner Typ D vhodné pro Peugeot, Mobylette Mofa Moped a další.
Pětidílná sada těsnění motoru pro modely Velosolex 1700 2200 3300 3800 5000 a Micron vhodná právě pro tyto uvedené typy.
Těsnění hlavy určené pro Zündapp KS 50 WC a další modely značky Zündapp. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely. Hodí se i pro další modely.
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Těsnicí kroužek Gurtner pro modely Peugeot 101 102 a 103. Určený pro montáž mezi vzduchový filtr a karburátor.
4dílná sada těsnění válce od swiing vhodná pro motory Puch E50 ZA 50 a Z50. Obsahuje těsnění pod válec hlavy válce sání a výfuku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.