Tahokov 30cm x 30cm jemný modrá
Kód: 14902Detailní popis produktu
TNT vyrábí rozsáhlý sortiment designových doplňků. Specializují se na optické ladění pro skútry a mopedy. Mnoho produktů TNT jsou univerzálními díly, a proto se hodí do všech vozidel. Umožňují snadné optické změny. S barevně sladěnou skříní vzduchového filtru, gumovými gripy, nakopávačkou atd. Váš skútr může vypadat úplně jinak bez velkého úsilí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4250362443366 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kryt stupátka pro Puch Maxi S a N chrání před nečistotami a opotřebením je odolný a snadno se montuje a zachovává klasický vzhled a funkčnost.
Sklopné nastavitelné stupačky Voca Racing s vyměnitelnými plastovými slidery a montážními díly pro YCF Minimotard ZS 155 Daytona 190 ZS 190 YX 160 SM 90 SM 125.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Malá guma na nosič od Bibia. Nastavitelná s háčky. Univerzálně pasuje na různé mopedy jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM a další.
Černý držák na pravou i levou stranu masky světlometu, v černém provedení, vhodný pro řadičky Derbi Senda R, SM 11 a Gilera RCR, SMT.
Typový štítek pro Mofa, Moped a Mokick nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Je univerzálně použitelný a vhodný pro montáž i jako náhradní díl.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Šedé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem pro Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped s plastovou nádrží. Včetně odvětrání a těsnění.
Šedá samolepka Transfer 22 pro Kreidler Flory MF přesně kopíruje tvary stroje, snadno se aplikuje, drží na různých podkladech a dlouho vydrží.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Modré VOCA Racing samolepky na ráfky dodají agresivní racingový vzhled a ochranu povrchu. Vhodné pro Aprilia RX SX Beta RR Derbi Senda Gilera SMT RCR Rieju MRT
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Gilera / Piaggio Runner, Storm, TPH, Typhoon, Extreme, Liberty, Free, NRG, ZIP, ZIP SP a další....
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Zadní tlumič Malossi RS24, Yamaha T-Max - Patentovaný olejopneumatický zadní tlumič Malossi RS24 pro Yamaha T-Max 500. Tento vynikající, kompaktní a velmi lehký zadní tlumič...
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.