Tahokov 30cm x 30cm jemný černá
Kód: 14901Detailní popis produktu
TNT vyrábí rozsáhlý sortiment designových doplňků. Specializují se na optické ladění pro skútry a mopedy. Mnoho produktů TNT jsou univerzálními díly, a proto se hodí do všech vozidel. Umožňují snadné optické změny. S barevně sladěnou skříní vzduchového filtru, gumovými gripy, nakopávačkou atd. Váš skútr může vypadat úplně jinak bez velkého úsilí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4250362443359 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Velice kvalitní zadní tlumič MALOSSI RS1 je vhodný pro stroje YAMAHA Aerox, MBK Nitro a má délku 315mm. Tato řada tlumičů se zrodila díky touze firmy Malossi nabídnout...
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Bílý či krémově bílý uzávěr nádrže se šroubováním pro plastové nádrže Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped. Obsahuje odvzdušnění a těsnicí kroužek.
Samolepka s nápisem Zweitakt Öl vhodná pro modely Honda MT 5, MT 8, MT 50, MT 80 a modely Honda MB 5, MB 8, MB 50, MB 80.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
Typový štítek pro Mofa, Moped a Mokick nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Je univerzálně použitelný a vhodný pro montáž i jako náhradní díl.
Náhradní zástěrka, vyrobená z černého plastu, je vhodná pro přední nebo zadní blatník. Zástěrka je vhodná pro různé stroje Simson. Bez montážního materiálu.
Černá trubka stupaček pro Puch MS50, VS50, MV50 a Florida zajišťuje stabilní a bezpečné uchycení, chrání proti korozi a ladí s klasickým vzhledem.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
Modré VOCA Racing samolepky na ráfky dodají agresivní racingový vzhled a ochranu povrchu. Vhodné pro Aprilia RX SX Beta RR Derbi Senda Gilera SMT RCR Rieju MRT
Zelený eloxovaný doraz VOCA Racing pro vypínací páku spojky na motoru AM6 zabraňuje posunu páky, chrání řazení a motor, snadná montáž, vhodný pro tuning.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.