Stator zapalování pro KIT.C.39918 Simson S51, KR51/2, SR50
Kód: 40973Detailní popis produktu
Stator alternátoru pro 101 Octane pro Simson zapalování KIT.C.39918. Základem tohoto alternátoru je stator zapalování Yamaha DT s motorem Minarelli AM6, původně známý jako zapalování Ducati Energia. Tento stator je však speciálně upraven pro motorky Simson, protože zapalování motorů Yamaha je vlevo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zapalování, náhrada originálu |
|---|---|
| EAN: | 4057233005100 |
| Modely: | KR51/2 Schwalbe [M531, M541], S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro, SD50 Albatros [M543], SR 50 [M531, M533, M541, M542, M543], SR 80 [M741, M742, M743] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Stator zapalování |
| Univerzální díl: | Ne |
Matice magneta vhodná pro modely Kreidler Florett RS, RM, RMC, LF, LH, Eiertank a Flory, dále pro MF, Mofa, Moped, Mokick, KKR a Mp.
Světelná cívka určená pro zapalování. Kompatibilní s Piaggio Caio Mofa Moped, starý model. Vhodná jako cívka pro tento typ stroje.
Přerušovač zapalovacích kontaktů bez kabelu vhodný pro mopedy Peugeot 103 a 104.
Bosch světelná cívka vhodná pro Mofa, Moped a Mokick. Kompatibilní s vybranými modely Prüfrex a s Bosch zapalováním pro uvedené typy.
Bosch zapalovací kondenzátor ve špičkové kvalitě, vhodný pro ZD, CX, Hai, GTS, Hercules MK, Kreidler Florett, Puch Monza, mokiky a malé motocykly a mopedy.
Kompletní zapalování vhodné pro Zündapp Automatic Mofa Typ 444. Obsahuje zapalovací kotvu s cívkami, kondenzátorem a kontaktem a pravotočivý setrvačník.
Kompletní zapalování k montáži s cívkou brzdového světla, vhodné pro Zündapp a další. Obsahuje cívky, kondenzátor a kontakt.
Kontakty přerušovače značky Bosch v špičkové kvalitě, vhodné pro malý motocykl Zündapp KS 50 a další podobné stroje a modely.
Ochranná krytka konektoru zapalovací cívky pro zapalování Bosch MHKZ. Vhodná pro Zündapp, Hercules, Kreidler, KTM, DKW, Puch Moped a Mokick.
Setrvačník pro bezkontaktní zapalování pro motory 50 ccm, vhodný pro Kreidler, Zündapp a další podobné modely a značky.
Náhradní základní deska zapalování vhodná pro Minarelli AM6. Slouží jako náhrada za původní součást a je určena pro uvedený model.
Prüfrex světelná cívka špičkové kvality ze starých skladových zásob. Vhodná pro Kreidler Florett K53 a K54 do roku 1960. Pouze do vyprodání zásob.
Matka rotoru zapalování Peugeot, Peugeot 103, Fox
Sada zapalování pro Sachs mofa a moped s kompletním vybavením. Větší setrvačná hmota zajišťuje klidnější volnoběh a méně vibrací a nastavení předstihu je zjednodušeno.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.