Spojkové lanko Naraku Premium Rieju RR 50, Spike 03-05
Kód: NK810.67Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní spojkové lanko Naraku Premium, je vhodné pro stroje Rieju RR 50, Spike od roku 2003 až do roku 2005. Délka bowdenu je 1250mm, celková délka lanka 1288mm a tloušťka ocelového lanka je 2mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojkové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057237646835 |
| Modely: | RR 50 03-04 (AM6), RR 50 Sport 05 (AM6), Spike 50 05 (AM6), Spike 50 Sport 03-04 (AM6) |
| Značky: | Rieju |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Černé lanko spojky určené pro Kreidler Mofa Mokick. Vhodné pro tento název, černé provedení pro spojkové ovládání uvedeného.
Připravené spojkové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu. V eshopu najdete další lanka a sady bowdenů. Chybějící lze poptat i vyrobit.
Šedý spojkový lanovod připravený k montáži pro Hercules K 50 Sprint MK 50, kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanovodů a sad pro Zündapp.
Lanko spojky špičkové kvality, připravené k montáži. Nabízí úroveň prvovýroby a spolehlivé provedení. Vyrobeno v Japonsku.
Lanko spojky vhodné pro modely Suzuki TS 50 X a TS 80 X Mokick. Určeno pro použití u těchto modelů Suzuki. Lanko spojky pro uvedené modely.
Černé lanko spojky v černém provedení, kompatibilní s modely Kreidler Mofa a Mokick, určeno k použití na těchto strojích.
Montážně připravené spojkové lanko pro Zündapp Sport Combinette Typ 510 a Super Combinette Typ 428. Vyrobeno v Evropě, špičková kvalita a pasování.
Spojkové lanko pro Zündapp Typ 444 s šedým pláštěm zajišťuje spolehlivé a lehké ovládání. Je připraveno k montáži a hodí se pro údržbu nebo opravu.
Šedé spojkové lanko vhodné pro Goggo 200, T 55 Luxus a skútr Glas Isaria. Špičková kvalita od MOGA, vyrobeno v Německu.
Předmontované lanko startovací spojky s kolínkem pro Kreidler MF 2, MF 4 a MP 2. Vhodné pro Mofa a Moped. Kvalita Made in Germany.
Spojkové lanko připravené k montáži, vhodné pro Zündapp KS 50 Water Cooled TT, Super Sport a Sport. Určeno pro tyto varianty modelu.
Kompletní lanko spojky připravené k montáži pro Kreidler Florett 80 typ LK 600. Nabízí špičkovou kvalitu a je vyrobeno v Německu.
Kompletní spojkové lanko připravené k montáži, vhodné pro Simson SR 50 a SR 80 Mokick. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Originální spojkové lanko MOGA z Německa pro mopedy Kreidler Florett RMC a RM, vyrobené prvovýrobcem a určené pro více modelů.
Kompletní spojkové lanko pro Kreidler Florett K 54 a další modely. Německá kvalita. Dostupné i pro Zündapp, Kreidler a Hercules, stačí se zeptat.
Startovací lanko spojky pro Hercules DKW CB City Bike 1 a 2. Vyrobeno v Německu a vyznačuje se špičkovou kvalitou pro tyto modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.