Spínač brzdového světla levý TNT, Yamaha X-Max / T-Max (04-16)
Kód: 208255BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Levý spínač brzdového světla, vhodný pro skútry Yamaha X-Max 125 - 400 a T-Max 500 / 530 ccm od roku 2004 až do roku 2016. OEM číslo: 1B9H25500000.
Brzdový kryt vhodný pro Zündapp KS GTS, Kreidler, Hercules, DKW, KTM a mnoho dalších. Určen pro použití u uvedených značek.
Táhlo přední brzdy pro Puch Monza 4S s bubnovou brzdou. Určeno pro tento model jako kompatibilní díl předního brzdového ovládání.
Levý kompletní brzdový díl s nádržkou a gripem vhodný pro Yamaha Aerox 50 a MBK Nitro 50 modely 2001 až 2008. Obsah balení podle obrázku.
Spolehlivé brzdové táhlo pro Simson Schwalbe KR51/2 zajišťuje přesný přenos brzdné síly a bezpečnější jízdu, ideální náhrada opotřebeného dílu.
Guma brzdového pedálu pro skútr Zündapp, vhodná pro modely s nožním i ručním řazením. Určena k použití na brzdový pedál.
Vysoce kvalitní brzdové táhlo zadního kola vhodné pro Zündapp typy 540 448 CS 25 50 Hai 25 50 CX 25 K 80 Vyrobeno v Německu.
Šroub brzdového vedení s odvzdušňovacím ventilem vhodný pro stroje. Nabízí spojení pro brzdové vedení a umožňuje odvzdušnění.
Barevné eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které přidá více barevných akcentů na váš brzdový kotouč.
5dílná sada pro brzdový klíč s těsnicím a pojistným kroužkem, dvěma opěrnými podložkami a maticí. Vhodná pro Zündapp a mnoho dalších modelů.
Kompletní brzdový štít pro přední kolo s obložením, pružinami a brzdovou pákou. Pasuje na Peugeot 103 SP Mofa Moped.
Brzdový štít vhodný pro Puch Monza. Tato součást je určena pro použití s Puch Monza a je vhodná pro tento model podle uvedeného určení.
Kompletní brzdové táhlo pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, KS 50, KS 80 a mnoho dalších různých modelů této značky Zündapp
Náhradní přední brzdič je kompletní a je vhodný pro stroje Zundapp s Grimeca brzdičem.
Univerzální distanční sada Motegra pro kotoučové brzdy pro Simson Mofa a Moped. Umožňuje vycentrovat kolo nastavit brzdový třmen a posouvat kotouč.
Kompletní zadní brzdový štít s obložením, pružinami a brzdovou pákou, určený pro MBK Mobylette 51 Mofa Moped, jako kompletní sestava.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.