Silentblok výfuku Polini 30x20mm M8x16mm
Kód: 214.0004Detailní popis produktu
Náhradní silentblok výfuku Polini má rozměr 30x20mm a závit M8 s délkou závitu 16mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 8054705069109 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Výfuková spona pro upevnění výfuku, vhodná mimo jiné pro motocykl Zündapp KS 125, určena k použití tam, kde je takový díl potřeba.
Tlumič výfuku VOCA s modře eloxovanou CNC koncovkou z hliníku a karbonovým tělem kompatibilní s výfuky řady Metrakit SCR Barikit VOCA a dalšími výrobci.
Těsnění výfukového kolena vhodné pro Honda MT 8 a MB 8. Určeno pro tyto modely a nabízené jako odpovídající těsnění pro jejich výfukové koleno.
Černé koncovky VOCA pro koncové tlumiče výfuku s gravírovaným logem, spodní skořepinou s lichoběžníkovým designem a CNC zpracováním z hliníku
Upevňovací objímka pro koncové tlumiče výfukových systémů Tecnigas Next R včetně plechové matice a šroubu pro upevnění.
Koncový tlumič výfuku s karbonovým obalem od Voca Racing. Koncový tlumič výfuku s karbonovým obalem od Voca Racing. Koncový tlumič výfuku
VOCA tlumič výfuku s růžovým tělem a černou koncovkou, kompatibilní s řadou výfukových systémů, kompaktní a odolný vůči vysokým teplotám.
Sada uchycení výfuku VOCA Cross Rookie pro Rieju MRT50 obsahuje náhradní upevnění pro varianty Cross Rookie a kompletní příslušenství.
Černý koncový tlumič výfuku od Voca Racing vhodný pro řadičky. Černý koncový tlumič výfuku od Voca Racing vhodný pro řadičky.
Těsnění výfukového kolena vhodné pro Honda Camino Moped. Slouží k utěsnění výfukového kolena u tohoto mopedu. Určeno pro tento model.
Pochromované výfukové koleno od Jamarcol je kompatibilní s modely Tomos A3 a A35 a je určeno k instalaci na tyto modely.
Těsnění výfuku pro Tomos Mofas a Mopeds, vhodné k použití u těchto modelů a kompatibilní s jejich výfukovým systémem. Pro tyto stroje.
Sada držáku výfuku VOCA Cross Rookie vhodná pro Derbi Senda DRD a Aprilia RX SX. Náhradní uchycení kompletní s veškerým příslušenstvím.
Koleno výfuku vhodné pro mnohé Mofa, moped a mokick z 50. a 60. let, například DKW Super Hummel, Victoria či Express a další modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.