Šestidílná sada těsnění motoru a válce pro DKW Hummel, Victoria Vicky, Express Moped, Moped, Mokick
Kód: MG00063105Detailní popis produktu
| 6dílná sada těsnění motoru a válce, pasuje na DKW Hummel, Victoria Vicky, Express Mofa, Moped, Mokick s motorem Zweirad Union. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4057233117346 |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Jednobřitý radiální hřídelový těsnicí kroužek s prachovým břitem určený pro utěsnění hřídele a omezení vnikání prachu.
3dílná sada O kroužků motoru vhodná pro Kreidler Florett RM RMC Mokick. Tato sada pasuje na Kreidler Florett RM RMC Mokick.
Sada těsnění válce od BAC vhodná pro Honda MT MB 80 Mokick. Určena pro válce tohoto modelu Honda MT MB 80 Mokick. Tato sada je vhodná pro použití.
Originální náhradní těsnění Zündapp pro přírubu modelů C 50, R 50, KS 50, GTS 50, CX, Hai a ZD. Nové ze starých skladových zásob.
4dílná sada těsnění válce od swiing vhodná pro motory Puch E50 ZA 50 a Z50. Obsahuje těsnění pod válec hlavy válce sání a výfuku.
O kroužek Drilastic pro spojkový koš. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavallino. Špičková kvalita Drilastic. Vyrobeno v Německu.
Čtyřdílná sada těsnění pro motor a válec. Vhodná pro Anker Laura. Sada obsahuje těsnění pro motor a válec. Určeno pro tuto aplikaci.
O kroužek z NBR vyrobený v Německu ve špičkové kvalitě. Odolný vůči oleji a benzínu. Vhodný k montáži na motor a převodovku.
Drilastic O kroužek pro vnitřní unašeč pedálové hřídele. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavalino. Vyrobeno v Německu ve špičkové kvalitě.
Sada těsnění Top Performances zajišťuje dokonalé těsnění, lepší kompresi a optimalizovaný výkon motoru. Vhodná pro závodní i náročné silniční použití.
Athena těsnění víka alternátoru pro Honda CB 50, XL 50 a CY 50 spolehlivě těsní, chrání před nečistotami a vlhkostí a zajišťuje funkci motoru.
Sada těsnění pro Puch Monza, Racing, Pionier a M50. Kvalitní materiály pro spolehlivé utěsnění a dlouhou životnost. Přesné usazení a snadná montáž.
Sedmidílná sada simeringů a O kroužků pro Kreidler Florett Eiertank Super 4, RM, RMC a další stroje se čtyřstupňovým motorem s nožním řazením.
Dvoudílná sada těsnění válce. Obsahuje těsnění hlavy a těsnění pod válec. Vhodná pro Kreidler Florett RS RMC.
Těsnění hlavy válce pro Honda CB 50 J, XL 50 S a CY 50 K mokik. Vhodné pro uvedené modely Honda a určeno pro jejich použití.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |