Šedá krytka pro Velo Solex
Kód: MG00062371Detailní popis produktu
| Šedá krytka vhodná pro Velo Solex Moped. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a díly do motoru |
|---|---|
| EAN: | 4057233111856 |
| Modely: | Velosolex |
| Značky: | Solex |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Náhradní koncovky pro ochranu páček Stage6 R/T. Vysoce kvalitní díl lze namontovat bez úprav. oranžová barva s logem Stage6. Balení x2
Kuličkové ložisko NTN 6204 2RS je utěsněné z obou stran gumovými těsněními, chrání před prachem a vlhkostí a je předem namazané a bezúdržbové.
Pružina pro upevnění objímky žárovky.
Bílá upevňovací guma pro kryt ventilátoru Solex Mofa. Vhodná pro modely 3300 3800 5000 a Micron. Fixuje kryt tlumí vibrace a snižuje hluk.
Stage6 kryt olejové pumpy pro motor Derbi nabízí čisté řešení po jeho odstranění. Má integrovaný uzávěr a O kroužek pro profesionální utěsnění.
Stylový oboustranný kryt Stage6 pro zakrytí otvoru po demontáži olejového čerpadla u Derbi a AM6. Nabízí dva designy a čistý vzhled.
Nerezové pojistné plechy vhodné pro Puch Maxi slouží k zajištění šroubů ozubeného věnce na rozetě. Pro rozetu Puch Maxi.
Stage6 kryt olejové pumpy pro motor Derbi nabízí čisté řešení po jeho odstranění. Má integrovaný uzávěr a O kroužek pro profesionální utěsnění.
Podložka z pozinkované oceli pro osy kol. Kompatibilní s různými typy vidlic montovanými u modelů Puch, Sachs, Piaggio, Pony a Cilo.
Stage6 kryt olejové pumpy pro motor Derbi nabízí čisté řešení po jeho odstranění. Má integrovaný uzávěr a O kroužek pro profesionální utěsnění.
Šestihranná matice z nerezové oceli podle normy DIN 934. Matice je vyrobena z nerezového materiálu a splňuje uvedenou normu.
Chromovaná krytka volnoběžky od 66Heroes nahrazuje volnoběžku, zakryje závit pastorku při použití stupaček a chrání mechanismus. Vhodná pro Puch, Sachs a Pony Cilo.
Náhradní pravé ramínko pro chránič páčky Stage6 R/T. Vysoce kvalitní díl, montáž bez úprav. Černé provedení s logem S6 R/T.
Jehlové ložisko hnací hřídele vhodné pro Piaggio APE a Vespa PK. Určeno pro použití v těchto modelech, bez uvedení dalších technických parametrů.
Stage6 kryt olejové pumpy pro Minarelli AM6 nabízí čisté řešení po jeho odstranění. Má integrovaný uzávěr a O kroužek pro profesionální utěsnění.
Držák lanka spojky Voca pro Vespa Smallframe vhodný pro modely Primavera a PK s uniball kloubem pro přesné nasměrování lanka na spojku
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |