Sada záslepek otvorů zrcátek Moto Nostra, Rosso Coraggioso (894) pro Vespa GTS 125 Keyless a GTS 300 HPE Keyless
Kód: MN4592K894Detailní popis produktu
Moto Nostra sada krytek na otvory pro zrcátka
vhodná pro Vespa GTS 125 Keyless a Vespa GTS 300 HPE Keyless.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4251389147282 |
| Modely: | GTS 300 ie ABS E5 2022-2023 (EMEA) [ZAPMD3103/ ZAPMD3104/ ZAPMD313], GTS 125 iGet MY ABS E5 2022- (EMEA) [ZAPMD3202/ ZAPMD3203] |
| Značky: | Vespa moderní |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Záslepka startéru VOCA Racing pro ležatý motor Minarelli zakrývá otvor po startéru, chrání motor před nečistotami a vlhkostí a individuálně doplňuje sportovní vzhled.
Černá rozeta Voca vhodná pro Beta RR. CNC frézovaná hliníková rozeta pro řetězy s roztečí 420.
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Palivový kohout s bočním vývodem a otočným ovládáním. Součástí je černá palivová hadička a dvě spony. Bez rezervní polohy. Vhodné pro Mobylette Motobecane Peugeot a Garelli Mofa...
Páčka startéru a spojky startéru na startovací hřídel pro Puch Maxi s motorem E50 s jedním převodem. Pro srovnání Puch OEM číslo 349.1.12.331.1
Příruba Polini pro Puch Maxi s karburátory CP a Dellorto PHBG. Součástí je těsnění a dva imbusové šrouby.
Variátor Top Racing pro Kymco 4T a motory GY6 nabízí plynulejší řazení a lepší přenos síly. V balení je kompletní sada s hřídelí a válečky.
Držák motorové pružiny určený pro modely Peugeot 103, 103 MVL a SP.
Kuličkové ložisko SNR 6004 C3 2RS, oboustranně utěsněné a chráněné proti prachu a stříkající vodě
Sada stupaček pro spolujezdce s držákem a montážním materiálem. Vhodné pro Beta RR 50 od roku 2021. OEM čísla pro srovnání uvedena.
Šedé řadicí lanko určené pro modely Piaggio APE 50, P 50, TM 50 a FL2. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené typy skútrů a malých vozidel.
Verchromovaná řadicí páka s gumou vhodná pro Yamaha FS 1 a DX. Uvedeno OEM číslo pro srovnání 170 18111 01 93
Matně černá kyvná vidlice pro Simson z kvalitního hliníku. Zvyšuje tuhost a ovladatelnost, vhodná pro tuningové motory. Součástí jsou napínáky řetězu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SCOOTER CENTER GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kurt-Schumacher-Straße 1 50129 Bergheim, Germany |
| E-mail : | info@scooter-center.com |