Sada vodní pumpy Vicma, Kymco Dink Super 9
Kód: VC24924Detailní popis produktu
Sada vodní pumpy Vicma, Kymco Dink / Super 9 - Kompletní sada pro renovaci vodního čerpadla. Obsahuje všechny potřebné součástky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní pumpa a chlazení |
|---|---|
| EAN: | 4057237635211 |
| Modely: | Dink 50 [RFBS80000/ RFBS80010] (SH10CB/CC) S8, Super 9 50 LC [RFBS10000/ RFBS10020] (SH10DA/DD/DL) S1 |
| Značky: | Kymco |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Vysoce kvalitní chladicí hadice Voca. Jsou zesílené a velmi robustní a odolávají závodním podmínkám. Hadice je probarvená celá, takže nedochází ke ztrátě barvy v důsledku oděru.
Průhledná hadice na chladivo se spirálovou vložkou a vnitřním průměrem 12 mm a 18 mm vnějším průměrem. Délka je 60m. Praktickým rysem je, že je vidět zda chladicí voda správně...
Kompletní vodní pumpa vhodná pro motor YI-3. OEM číslo pro srovnání: Yamaha 10KE242000.
Elektrická vodní pumpa se sníženou hmotností a bezkartáčovým motorem.
Ručně vyrobený chladič Naraku, vhodný pro Derbi Senda, Aprilia RX 50, SX 50 a Gilera RCR 50 a SMT 50. Jedná se o velmi kvalitní chladič, který můžeme jen doporučit.
T Link adaptér chladicí hadice od VOCA Racing umožňuje odečet teploty chladicí kapaliny pomocí teploměrů VOCA nebo KOSO a spolupracuje s VOCA termokontaktem.
Hliníkový chladič stříbrné barvy vhodný pro Yamaha DT
Kryt vodní pumpy VOCA CNC červená, Derbi D50B
Ventilátor pro ofukové chlazení motorů Sachs 50. Vhodný pro mopedy a motocykly značek Hercules, KTM, Miele, Rixe a DKW a další.
Vysoce kvalitní chladicí hadice Voca jsou zesílené, velmi robustní a odolávají závodním podmínkám. Hadice je probarvená celá, takže nedochází ke ztrátě barvy v důsledku oděru.
OEM silentblok pro chladič a jiné přídavné díly vhodný pro Aprilia RS RS4 RX SX Derbi GPR GP1 Senda Gilera SMT RCR Laverda
Kompletní vodní pumpa pro motory o obsahu 125 - 180 ccm. Číslo OEM pro srovnání: Yamaha 5DSE242000.
Náhradní termostat chladicí kapaliny, je vhodný pro skútry s motory Aprilia a Suzuki LC. Termostat otevírá druhý chladicí okruh při 70°C.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.