Sada těsnících posložek měď Naraku 12x16x1,5mm 100ks
Kód: NK150.70-100Detailní popis produktu
Sada měděných těsnících podložek Naraku, podložky mají rozměry 12x16x1,5mm. V balení je 100 kusů podložek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250362426376 |
| Univerzální: | Ano |
| Sada: | Ano |
| Součástky: | Těsnící podložka |
| Univerzální díl: | Ano |
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Tří dílná sada těsnění válce vhodná pro Mobylette obsahuje těsnění hlavy, těsnění pod válec a těsnění výfukového kolena.
Těsnicí O kroužek Drilastic pro horní část vložek válce u vybraných Porsche 996 a 997, utěsňuje vložku proti chladicí kapalině u hlavy.
Zesílené těsnění hlavy válce je vhodné pro NSU Quickly TT a TTK a také pro modely S 2, F 23, L N a Cavalino
9dílná sada gufer pro motor Yamaha, vhodná pro modely DT 80 LC, DT 80 LC 2, RD 80 LC a RD 80 LC 2 z uvedených řad. Kompatibilní s uvedenými modely.
Špičkové gufero klikové hřídele Drilastic z Německa, vhodné pro Adler M 100 Junior, MR 100 Junior, Motorroller M 150, MB 150, M 200 Favorit, MB 201
Čtyřdílná sada těsnění pro motor a válec. Vhodná pro Anker Laura. Sada obsahuje těsnění pro motor a válec. Určeno pro tuto aplikaci.
O kroužek Drilastic pro vnitřní unašeč pedálové hřídele. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavalino. Vyroben v Německu v špičkové kvalitě.
Gumové těsnění pro vzduchové filtry karburátorů SSB a Sachs a pro Hercules DKW KTM a Rixe. Utěsní, brání falešnému vzduchu a zlepšuje chod motoru.
4dílná sada těsnění válce od swiing vhodná pro motory Puch E50 ZA 50 a Z50. Obsahuje těsnění pod válec hlavy válce sání a výfuku.
Dvoudílná sada těsnění válce. Obsahuje těsnění hlavy a těsnění pod válec. Vhodná pro Kreidler Florett RS RMC.
Pětidílná sada simeringů a O kroužků motoru od BAC, vhodná a určená konkrétně pro modely Hercules Saxonette a Spartament Mofa.
Těsnění vzduchového filtru karburátoru pro Hercules Mofa Moped s motorem Typ 50, kompatibilní také s DKW, KTM, Rixe a dalšími modely.
6dílná sada těsnění motoru a válce pro vodou chlazené motory 517, vhodná pro Zündapp KS 50 WC, je určena pro tento model.
Souprava těsnicích podložek víka ventilů, balení po dvou, určená pro motocykly Honda CB 50 J, XL 50 S a CY 50 K mokik.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.