Sada těsnění válce Naraku 60cc Kymco/SYM cyl-intake
Kód: NK100.94Související produkty
Válec s hezkým točivým momentem pro každodenní ježdění od NARAKU. Tato sada válce není navržena pro rychlost, ale její silné stránky jsou v nižším rozsahu otáček. Krátce nad...
Detailní popis produktu
Sada těsnění válce Naraku 60cc Kymco/SYM cyl-intake - Sada těsnění válce Naraku 60cc Kymco/SYM cyl-intakeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250362418432 |
| Modely: | Heroism 50 (Calypso 50) [RFBSB10AC11] (SB10AC) KCZ, Maxxer 50 (bez homologace) [RFBLA10BA] (LA10BA), Maxxer 50 (s homologací) [RFBL40000] (LA10BD) L4, MXer 50 [RFBL20000/ RFBL20010] (LA10AE/CG) L2, MXU 50 [RFBA10030] (LB10AE) A1, Mask 50 2T AC -01 E1 [BF05W-6], Jet 50 -01 E1 [G5J-6], Red Devil 50 2T AC 99-01 E1 [G5J2-6], Super Fancy 50 [G5H3-6], Jungle 50 [GA05W-6] |
| Značky: | Kymco, SYM (Sanyang) |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Špičkové těsnění víka spojky motoru, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, určeno pro tento model.
6dílná sada těsnění motoru a válce pro vodou chlazené motory 517, vhodná pro Zündapp KS 50 WC, je určena pro tento model.
Gufero klikové hřídele v top kvalitě, vyrobeno v Německu. Vhodné pro Hercules, DKW, KTM a Rixe se Sachs a pro Kreidler Flory MF 12,23 a Flott MF 24,25.
Těsnění deko ventilu určené pro použití v hlavě válce u modelů Kreidler MF MP Flory, vhodné všude tam, kde je potřeba toto těsnění.
Gufero pro levou stranu klikové hřídele, vhodné pro Simson Schwalbe KR 51/1 a S50. Určeno pro použití u těchto modelů konkrétně.
O kroužek Drilastic pro spojkový koš. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavallino. Špičková kvalita Drilastic. Vyrobeno v Německu.
3dílná sada O kroužků motoru vhodná pro Kreidler Florett RM RMC Mokick. Tato sada pasuje na Kreidler Florett RM RMC Mokick.
Gumové těsnění pro karburátorové modely Hercules, Sachs Saxonette a Spartamet, zajišťuje utěsnění, odolnost a spolehlivou funkci i výkon motoru.
Těsnění sání karburátoru pro Suzuki TS 50 a TSX 50 Mokick, vhodné k montáži na uvedené modely a určené právě pro ně. Tento díl pasuje k těmto modelům.
Těsnění výfukového svodu pro Yamaha FS1 RD50 a DT50 zajišťuje těsnost a výkon, brání netěsnostem a je spolehlivé i při vysoké zátěži.
Těsnění víka spojky pro motory Sachs 50 používané v mnoha mopedech značek Hercules, KTM, DKW, Miele, Göricke a Gritzner.
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Simerink hřídele pastorku pro 2 rychlosti ve špičkové kvalitě. Vhodný pro NSU Quickly N, určený pro tento typ s důrazem na kvalitu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.