Sada těsnění motoru, 10dílná sada těsnicího materiálu pro Simson KR50, SR1, SR2, SR2E, SR4-1
Kód: MG00063490Detailní popis produktu
| 10dílná sada těsnění motoru vhodná pro Simson KR50, SR1, SR2, SR2E, SR4-1 s pedálním pohonem nebo motor KR 50. Vyrobená z kvalitního těsnicího materiálu. Obsah balení odpovídá produktovému obrázku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4057233120728 |
| Modely: | KR50 Schwalbe [KRO RH50], Sperber SR4-3, Habicht SR4-4, Star SR4-2 |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Drilastic O kroužek pro vnitřní unašeč pedálové hřídele. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavalino. Vyrobeno v Německu ve špičkové kvalitě.
O kroužek pro páčku spojky, vhodný pro motor Typ 250, používán u Zündapp ZA a ZR Mofa Moped, určen pro toto použití v tomto kontextu.
Simerink hřídele pastorku pro 2 rychlosti ve špičkové kvalitě. Vhodný pro NSU Quickly N, určený pro tento typ s důrazem na kvalitu.
Těsnění výfukového svodu pro Yamaha FS1 RD50 a DT50 zajišťuje těsnost a výkon, brání netěsnostem a je spolehlivé i při vysoké zátěži.
Těsnění víka spojky vhodné pro použití na Suzuki TS 50 X a TS 80 X. Uvedeno je OEM číslo pro srovnávací účely. Vhodné pro oba uvedené modely.
Sada těsnění CENTAURO pro Piaggio Vespa 50 zajišťuje spolehlivé utěsnění motoru, obsahuje O kroužky, usnadňuje montáž a prodlužuje životnost.
Těsnění vhodné pro uvedené modely značky Simson, konkrétně S50, KR51 a KR51/1, a také pro SR4 1, SR4 2, SR4 2/1, SR4 3 i SR4 4.
Gufero pro zadní kolo vhodné pro Honda MT a MB 5 i 8 Mokick. Vhodné pro uvedené modely a určeno k použití na zadní kolo těchto strojů.
Gumové těsnění pro karburátorové modely Hercules, Sachs Saxonette a Spartamet, zajišťuje utěsnění, odolnost a spolehlivou funkci i výkon motoru.
Špičkové gufero klikové hřídele Drilastic z Německa, vhodné pro Adler M 100 Junior, MR 100 Junior, Motorroller M 150, MB 150, M 200 Favorit, MB 201
Sada těsnění pasuje na Vespa PX80, PX125, PX150 a Sprint Veloce. Součástí jsou těsnění a O kroužky. Gufera je nutné objednat zvlášť.
Těsnění hlavy válce pro Honda CB 50 J, XL 50 S a CY 50 K mokik. Vhodné pro uvedené modely Honda a určeno pro jejich použití.
Gufero určené pro Peugeot 103 Mofa Moped. Vhodné pro tento model mopedu a použitelné všude, kde je vyžadováno gufero pro uvedený typ.
Těsnění pod válec značky Elring určené pro motocykly Kreidler. Vhodné pro modely MF 2 a MP 2, použitelné pro mofa i moped.
O kroužek z NBR vyrobený v Německu ve špičkové kvalitě. Odolný vůči oleji a benzínu. Vhodný k montáži na motor a převodovku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.