Sada šroubů 6ks inbus oranžová - M5x20
Kód: VC21272
Originální držák bowdenu Magura ve špičkové kvalitě ze starých skladových zásob. Vhodný pro Zündapp R 50, RS 50 a RS 50 Super.
Spodní guma uložení nádrže v špičkové kvalitě. Vyrobeno v Německu, vhodné pro Hercules K 125 BW V1/V2 a K 180 BW. Originální díl ze skladu Bundeswehru.
Sada šroubů pro upevnění stojanu. Vhodná pro Puch Maxi, Maxi S a N, X30 Sport NS a NL a také pro Puch X30 NG-2AH Mofas.
Upevňovací sada nádrže vhodná pro Yamaha DT 50 MX i další modely. Sedmidílné provedení pro uchycení a kompatibilitu s více stroji.
Sada šroubů kapotáže vhodná pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick, model vhodný pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick, určená pro kapotáž.
Šroub s těsnicím kroužkem v chromovaném provedení. Vhodný pro Kreidler Mofa Mokick, určen pro toto označení a koncipovaný právě pro něj.
Náhradní příruba připojení vody k válci Malossi.
Pozinkovaný šroub se šestihrannou hlavou a závitem vedeným až k hlavě, tedy závitovaný po celé délce až k hornímu konci u hlavy.
Typový štítek pro Puch Cobra M 80. Náhradní díl ze starých skladových zásob. Štítek je určen právě pro Puch Cobra M 80 a pochází ze zásob.
Uzavírací šroub víka převodovky od 66HEROES pro motory Sachs manuální i automatické. Používán i v mopedech Hercules Prima a Optima.
Uzavírací šroub víka převodovky od 66HEROES ze zlatě eloxovaného hliníku. Vhodný pro motory Sachs používané v Hercules Prima a Optima.
Špičkový držák kapoty vhodný pro Simson Schwalbe KR 51/2. Nabízí vysokou kvalitu zpracování a je určen pro tento konkrétní model.
Krémově bílé upevňovací šrouby kapotáže v sadě dvou kusů, vhodné pro MBK Mobylette Mofa Moped, dodané v krémově bílé barvě.
Je to pojistná destička pro přední rozetu vhodná pro modely Honda MB8, MT, MT8, MTX a MTX80. Třídílná sada včetně šroubů.
Chromovaný šroub pro upevnění clip on řídítek, vhodný pro vidlice Hercules K 50 SE RLC, RE, RL, SX, RX, MK, K 50 GS, K 75 GS a Mokick KKR. Vyrobeno v Německu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.