Sada šroubů 6ks inbus červená - M6x45
Kód: VC21290
Je to pojistná destička pro přední rozetu vhodná pro modely Honda MB8, MT, MT8, MTX a MTX80. Třídílná sada včetně šroubů.
Hvězdicová matice s gumovým kroužkem v barvě slonové kosti, vhodná pro Simson KR51/1, KR51/2, SR4, SR50 a SR80 Moped Mokick.
Červená zátka držáku lampy vhodná pro Kreidler LF LH RS RM TM s dlouhým držákem lampy. Určená jako součást držáku, pro uvedené modely.
Šroub s těsnicím kroužkem v chromovaném provedení. Vhodný pro Kreidler Mofa Mokick, určen pro toto označení a koncipovaný právě pro něj.
Pozinkovaný šroub se šestihrannou hlavou a závitem vedeným až k hlavě, tedy závitovaný po celé délce až k hornímu konci u hlavy.
Typový štítek ve špičkové kvalitě, vhodný pro různé motory Husqvarna. Určen pro použití na více typech motorů této značky.
Kovový šroub s lebkou, pochromovaný a s červenýma očima. Univerzální použití pro Mofa, Moped, Mokick a motocykly. Závitovou tyč lze vyšroubovat.
Uzavírací šroub víka převodovky od 66HEROES ze zlatě eloxovaného hliníku. Vhodný pro motory Sachs používané v Hercules Prima a Optima.
Klín kyvné vidlice zadního kola s podložkami a maticemi, vhodný pro Kreidler Florett RS RMC LF LH TM Mustang a Flory. OEM číslo pro porovnání 33.30.09
Sada obsahuje seřizovací šrouby, svorky a příslušenství pro instalaci a údržbu lanovodů modelů Puch Maxi S, N a Supermaxi LG1 a LG2.
Drilastic gumová průchodka zadního světla ve špičkové kvalitě, vyrobená v Německu, pro Zündapp R 50 a RS 50, od specialisty na gumové díly.
Guma krytu řetězu v top kvalitě, vhodná pro motocykl Zündapp KS 100 typ 518. Tato guma je určena pro kryt řetězu uvedeného modelu.
Blanko rámový typový štítek bez čísla pro Avello T 50 4. Originální Puch náhradní díl ze starých zásob ve špičkové kvalitě. Do vyprodání.
Uzavírací šroub víka převodovky od 66HEROES. Vhodný pro motory Sachs 504, 505, 535 a 503. Tyto motory byly montovány do Hercules Prima a Optima.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.