Sada spínače brzdového světla, Simson S50, S51, S53, S70, S83
Kód: 41717Detailní popis produktu
Spínač brzdového světla, který je dodáván v sadě pro montáž na rám nad páku nožní brzdy. Tento spínač zadního brzdového světla nahrazuje spínač v náboji kola a je jasným bezpečnostním plusem z hlediska funkce. Vhodné pro Simson Moped / Mokick S50, S51, S53, S70, S83.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4057237627124 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Světelný spínač ze starých skladových zásob pro Mofa, Moped a Mokick z 50., 60. a 70. let, pro značky Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, DKW a Rixe.
Hlavní kabelový svazek pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick ve špičkové kvalitě. Balení odpovídá tomu, co je zobrazeno na obrázku.
Zapalovací kondenzátor s kabelem určený pro Honda Dax C 50, CL 50, S 50, ST 50 a CF 50. Vhodný pro uvedené modely této značky.
Kompletní kabelový svazek ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu pro Zündapp ZD 40 Moped Mokick. Součástí je plán a schéma pro snadnou montáž.
Goebel cívka brzdového světla pro zapalování Bosch. Kvalitní výrobek pro Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch, KTM, DKW, Rixe, Mofa, Moped, Mokick.
Kondenzátor špičkové kvality, vhodný pro Mobylette Moped a MBK AV 51 88 Moped. Tento kondenzátor je vhodný právě pro tyto uvedené mopedy.
Přední spínač brzdového světla pro Yamaha FS1, RD, DT 50 M a MX zajišťuje spolehlivou aktivaci při použití přední brzdy a odpovídá originálním standardům.
Zadní spínač brzdového světla s kabelem a pružinou ve špičkové kvalitě, vhodný pro Honda MT 50 a 80, MB 50 a 80 a další modely.
Kompletní kabelový svazek ve špičkové kvalitě z Německa pro Zündapp GTS 50 Typ 517 Mokick s brzdovým světlem. Součástí návod a schéma.
Kompletní kabelový svazek špičkové kvality vyrobený v Německu. Pro Zündapp RS 50 Typ 561 a shodné mopedy s brzdovým světlem. Včetně schématu.
Univerzální a nastavitelný omezovač otáček s páčkovým spínačem. U tohoto omezovače se maximální otáčky motoru nastavují pomocí dvou malých otočných ovladačů a zapínají /...
Kvalitní kondenzátor Daiichi z prvovýroby vyrobený v Japonsku vhodný pro motocykly Yamaha RD a DT 50 a 80 a pro FS 1 Mokick.
Spínač brzdového světla Magura s manžetou, vhodný pro motocykly Zündapp, Kreidler Florett, Puch a pro mnoho modelů značky Hercules.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.