Sada simeringů, gumové, černé, pro Honda Dax 50, C SS CD 50
Kód: MG00063251Detailní popis produktu
Sada motorových simerinků vhodná pro Honda Dax 50, C 50, SS 50, CD 50 Mokick.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a díly do motoru |
|---|---|
| EAN: | 7421083694826 |
| Univerzální díl: | Ne |
Guma opory nádrže vhodná pro Kreidler Flory, MF a MP Mofa Moped. Náhradní díl Kreidler ve špičkové kvalitě. Určeno pro modely Flory MF a MP.
Odolné kovové ložiskové pouzdro pro mokiky a lehké motocykly Hercules, DKW, KTM a Rixe zajišťuje hladký chod a snadnou montáž při údržbě.
Kovový čep pružiny pro Kreidler Flory MF 20, 22, 12, 23 a Flott 24 a 25. Zajišťuje přesné vedení pružin, vysokou odolnost a spolehlivou, dlouhou funkci.
Oranžový kryt olejového čerpadla VOCA Racing Style pro Minarelli AM6 a Derbi EBE EBS D50B umožňuje montáž na obě strany a volbu stylu v různých barvách
Matice pro upevnění koše spojky vhodná pro motory Sachs 50 se dvěma až čtyřmi stupni a pasuje na Hercules Miele DKW Rixe KTM Göricke a další.
Magnetický vypouštěcí šroub oleje pro Yamaha DT 50, DT 80, DT 125, RD 50, RD 80, RD 125, RD 200, FS 1 a TDR 125. Špičková kvalita.
Oranžový kryt olejového čerpadla VOCA EVO pro Minarelli AM6 a Derbi EBE EBS D50B s reverzním designem pro montáž na obě strany
Konektor pro Mofa, mopedy a motocykly značek Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson a KTM. Balení 18 dílů, není vodotěsný, spojení zajišťují vedení a klip.
Zelený kryt olejového čerpadla VOCA EVO pro Minarelli AM6 a Derbi EBE EBS D50B z řady VOCA Racing Style. Nový oboustranný design pro volbu stylu.
Šroub plnění oleje Voca Racing verze 2 s novým designem a laserovým logem, dostupný v různých barvách, s otvory pro bezpečnostní drát a O-kroužkem
Jehlové ložisko pro motor, vhodné pro Hercules Saxonette Mofa. Kompatibilní s tímto modelem a určeno pro montáž do motoru modelu Hercules Saxonette Mofa.
Olejová plnicí zátka Voca Racing V2 s novým designem a laserovým logem dostupná v různých barvách s otvory pro bezpečnostní drát a O kroužkem.
Gumová zátka řetězového krytu v šedé barvě pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, C 50 Super, Super Combinette 433 a Sport Combinette KS 50 z let 1961 až 1966.
Šestihranná matice z nerezové oceli podle normy DIN 934. Matice je vyrobena z nerezového materiálu a splňuje uvedenou normu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.