Sada plastů 9ks černá, Yamaha T-Max 500 2008-2011
Kód: 52403Detailní popis produktu
9dílná sada dílů kapotáže v lesklé černé barvě pro Yamaha T-Max 500 modelový rok 2008-2011.Obsah balení odpovídá produktovému obrázku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 3663829053380 |
| Modely: | T-Max 500i 08-11 E3 [SJ061/ SJ064/ 4B5] |
| Značky: | Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Pozlacené hliníkové custom víčko nádrže s laserovaným logem 66HEROES. Vhodné pro Puch Mofas, například Puch Maxi S a N.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Bílé zadní světlo vhodné pro Miele, DKW, NSU, Göricke, Zündapp, Kreidler a Puch Mofa, Moped, Mokick. Včetně žárovky a gumové podložky, kovový kryt.
8dílná sada kapotáže v černé barvě pro Piaggio MP3, modely 2008 až 2012. Obsahuje čelní, boční, vnitřní díly a zadní kryt.
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Černý zadní blatník kompatibilní s Yamaha DT 50 MX a Yamaha DT 80 MX. Vhodný pro tyto modely jako černý zadní blatník. Pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX.
Chromované hliníkové víčko nádrže 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Těsní O kroužky a odvzdušnění brání podtlaku.
Přední nerezový blatník univerzálně vhodný pro mnoho Mofa, Moped a Mokick jako Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a Simson. Bez otvorů, lze je doplnit.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.