Sada plastů 15ks černá, Yamaha T-Max 560 Euro5 2020-
Kód: 52412Detailní popis produktu
Sada dílů kapotáže v lesklé černé barvě pro Yamaha T-Max 560 z modelového roku 2020-.Sada obsahuje patnáct dílů.
Obsah balení odpovídá prudkutovému obzázku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 3663829151932 |
| Modely: | T-Max 560i 21- E5 [SJ18/ B7M/ B3T] |
| Značky: | Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Černá spodní kapotáž pro MBK Ovetto a Yamaha Neos vyráběné v letech 2002 až 2007. Určena pro tyto modely z daného období.
Sada nálepek na nádrž pro motocykl Honda MT 50 Enduro Mokick. Dvoudílné provedení s částí pro levou i pravou stranu. Jedna levá a jedna pravá.
Dvoudílná sada samolepek Elektronik vhodná pro modely Kreidler Florett, RMC a RS. Určena k použití na těchto verzích motocyklů.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 zabraňuje posunu páky a možnému poškození motoru. Hodí se pro tuning, snadná montáž, fialový.
Nálepka Zündapp k jubileu 100 000 km pro milovníky nabízí kvalitní zpracování. Součástí je i pin. Autentický design dodá originální vzhled.
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Chromovaný přední blatník vhodný a určený pro modely Zündapp GTS 50, KS 50, C 50 Sport, CS 25, 50, KS 80 Moped a Mokick.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Zadní blatník v bílé barvě pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely.
Vidlice Malossi F37R, Gilera Runner - Bombastická vidlice pro Gileru Runner včetně Brzdového kotouče. Na vidlici si můžete nastavit praktcky vše, technologie odpovídá...
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Rýhovaná plastová podlaha v šedé barvě vhodná pro Piaggio Vespa Ciao. Určeno pro Piaggio Vespa Ciao jako odpovídající součást.
Reflektor pro vidlici s obdélníkovým tvarem a kulatým uchycením. Určen pro použití na vidlici, kombinace obdélníku a kulatého upevnění.
Výborné sportovní zadní tlumiče MALOSSI RS24 TWINS jsou vhodné na skútry Yamaha 300 Versity XC, MBK 300 Kilibre, Honda SH 125 / 150 (2017-), Honda PCX 125 (2021-) a SYM Joymax...
UV odolná samolepka s nápisem Herkules a logem pro dekor rámu. Hodí se pro Hercules Prima 4 5 6 SX P MF HR a Optima 3 M4 M5.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.