Sada napínáků řetězu Jawa 50 - 05, 20, 21 a 23 mustang (tuning M8 nerez)
Kód: 00119Detailní popis produktu
Silnější napínáky řetězu pro veterány Jawa 50 typ 05, 20, 21 a 23 mustang. Vyrobeno z 2 mm nerezové oceli, která zamezuje vytahování napínáků. Nastavovací šroub/matice nerez M8 (originální má M6).
Protože vitřní hranatá matice M8 má větší rozměry než původní M6, je i vnitřek šponováku širší. Aby se po utáhnutí osky nerozmáčkl, musí se dát dovnitř 2 mm nerez podložka (sučástí balení). Na délku osy to vychází bez problému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězová kola |
|---|---|
| Sada: | Ano |
Zesílená tuningová rozeta Esjot se špičkovou kvalitou, vyrobeno v Německu, vhodná pro KTM RSL RSW MSS a další modely.
Zesílená rozeta pro Hercules K 50 RL, Ultra a Ultra LC. Odolná ocel pro dlouhou životnost, spolehlivý přenos síly a menší opotřebení v provozu.
Vysoce kvalitní rozeta VOCA Racing vhodná pro Derbi Senda a MRT. Rozety VOCA jsou k dispozici pro mnoho řadiček a snižují hmotnost.
Modrá vysokokvalitní rozeta VOCA Racing vhodná pro Beta RR je pevná jako ocel a zároveň výrazně snižuje hmotnost motocyklu a nabízí spolehlivost.
Zesílená rozeta JT Sproket Tuning v top kvalitě pro různé Yamaha Mopeds, například DT 50 M MX, RD 50 M MX, FS 1 DX, TY 50 M, DT 80 M, DT 80 MX, GT 80, TZR 80
Rozeta vhodná pro různé moped modely Puch MV, VS a MS 50. Nabízí kompatibilitu pro tyto stroje a je určena k montáži na uvedené modely.
Rozeta Voca CNC červená vhodná pro Beta RR. Vysoce kvalitní výrobek od VOCA Racing. Rozety jsou přesně zpracované a dostupné pro různé modely a barvy.
Červená CNC alu rozeta Voca vhodná pro Sherco Enduro a SM. Vysoce kvalitní z nabídky VOCA Racing dostupná v různých variantách.
Vyztužená rozeta pro mopedové modely Hercules Prima a další, vhodná pro Garelli Cross 40 a KTM 505. Kompatibilní se Zündapp A 25 Automatic 460 01 a 460 02.
Zesílená rozeta JT Sprockets pro vybrané Yamaha DT, FS1, RD a TY. Výrobce s přísnou kontrolou kvality a špičkovým zpracováním.
Rozeta Esjot kompatibilní s Hercules SB 2 Sport Bike a Sachs. Vhodná pro KTM, Hercules, Puch, Zündapp a Kreidler. Vyrobeno v Německu.
Zesílená tuningová rozeta pro motocykly Hercules K 50 RL, K 50 Ultra a LC, Ultra 2, Ultra 2 LC, Ultra 80 AC, Ultra RS, RX 9, Ultra 50 II LC, Ultra 80 a Ultra 80 AC Chopper
Rozeta Voca vhodná pro Sherco Enduro a SM od Voca Racing. Nabízena v různých barvách a pro širokou škálu řadiček.
Rozeta vhodná pro Zündapp M 50 Typ 434 a jako tuningový díl pro Mofa 25 Bergsteiger i další modely, ve špičkové kvalitě.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Roman Mahdal |
|---|---|
| Adresa : | Firma PIOKIT Hradišťská 580 Hluk 68725 |
| E-mail : | info@piokit.cz |