Sada na opravu lanka, univerzální
Kód: IP32930Detailní popis produktu
Nouzová opravná sada k opravě lanka. Sada obsahuje všechny součásti potřebné k opravě plynového a / nebo spojkového lanka nebo k výměně původního lanka.Lanko plynu:
Průměr koncovky: 3 mm
Délka: 2m
Průměr: 1,2 mm
Lanko spojky:
Průměr koncovky: 6 mm / 3,5 mm
Délka: 2m
Průměr: 1,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4250362429230 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kompletní plynové lanko Naraku pro Kymco Agility 4T a většinu čínských 4T skútrů. PTFE vložka zajišťuje lehký chod bez mazání. PTFE nemažte.
Prémiové plynové lanko Naraku pro skútr Peugeot Vivacity 2T od 2008. Má PTFE vložku pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Kompletní plynové lanko Naraku pro SYM Fiddle Orbit Symply a X Pro 50 4t. Díky PTFE běží velmi lehce a nevyžaduje mazání. PTFE lanka nemažte.
Horní plynové lanko v prémiové kvalitě pro Piaggio NRG MC2. Shodné s originálem, s PTFE vložkou pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Kompletní plynové lanko pro Motorhispania Furia 50 Mopeds se shoduje s originálem a díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Plynové lanko Naraku s vnitřním PTFE pro skútr Peugeot Jetforce zajišťuje trvale lehký chod bez nutnosti mazání. PTFE lanka nemažte.
Připravené k montáži plynové lanko pro Puch Ranger 4 TL Moped Mokick. Kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Zündapp.
Adaptér pro lanka klasických motocyklů Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch umožňuje přesné seřízení a spolehlivou funkci brzd i spojky.
Špičkové lanko plynu připravené k montáži pro Zündapp SX 80 Enduro v kvalitě prvovýroby. V e shopu najdete mnoho bowdenů pro běžná Mofa Moped a Mokick.
Pro Honda MTX 80 HD08: plynové lanko pro přesné a spolehlivé ovládání. Odolné, snadno se montuje a zajišťuje bezpečnou, rychlou reakci motoru.
Plynové lanko ve špičkové kvalitě vyrobené v Německu je určeno k použití pro model Sachs Chopper. Produkt je vhodný právě pro něj.
Připravené plynové lanko pro Puch MS 50 V moped. Vyrobeno v Německu ve špičkové kvalitě. K dispozici jsou i další lanka a sady pro většinu Puchů.
Špičkové připravené lanko plynu pro Zündapp KS 80 Super Typ 537 vyrobené v Německu. Široká nabídka lanek a sad pro Zündapp Kreidler Hercules Puch a KTM.
Naraku spojkové lanko pro Gilera DNA 50 2T odpovídá originálu. Díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nikdy nemažte, maziva škodí.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |