Sada na opravu brzdového třmenu Top Racing s brzdovým pístkem 31,8×13 mm
Kód: 55126Detailní popis produktu
Rozměry:
- Vnější průměr brzdového pístku: 31,8 mm
- Výška: 13 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 5605822021964 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Záslepka startéru VOCA Racing pro ležatý motor Minarelli zakrývá otvor po startéru, chrání motor před nečistotami a vlhkostí a individuálně doplňuje sportovní vzhled.
UV odolná samolepka na blatník s černým logem Zündapp na metalicky zlatém lesklém podkladu. Vyrobeno v Německu. Vhodná pro mnohé modely.
Sada krytů pro teleskopickou vidlici pro pravou i levou stranu, pro Beta RR 50 od roku 2021. Horní chrániče jsou z černého plastu.
Leštěný hliníkový upínací třmen na blatník Venandi pro Simson S50 S51 a S70. Balení odpovídá produktovému obrázku. OEM číslo pro srovnání 207431.
Šedé řadicí lanko určené pro modely Piaggio APE 50, P 50, TM 50 a FL2. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené typy skútrů a malých vozidel.
Pěnový podpěrný profil pod nádrž pro Kreidler MF 2 Mofa, MF 4, MP 1 a MP 2. Originální náhradní díl Kreidler s číslem 235.08.03.
Tento přední blatník je určen pro modely Beta RR 50 Supermoto Motard Sport a Track od roku výroby 2021 a je v černé barvě.
Sada držáků blinkrů v špičkové kvalitě, vhodná pro Honda MTX Enduro Mokick. Určeno pro tento model s důrazem na špičkové provedení.
Přední blatník ve špičkové kvalitě, vhodný pro Simson S51, S70, S53, S83, S53E a S83E. Poskytuje kompatibilitu pro tyto uvedené modely.
Kryt nahrazuje startér a uzavírá otvor, chrání skříň motoru před nečistotami a vlhkostí a zlepšuje vzhled zvýrazněním sportovního designu. Černý
UV odolná samolepka s nápisem Herkules a logem pro dekor rámu. Hodí se pro Hercules Prima 4 5 6 SX P MF HR a Optima 3 M4 M5.
Verchromovaná řadicí páka s gumou vhodná pro Yamaha FS 1 a DX. Uvedeno OEM číslo pro srovnání 170 18111 01 93
Vysoce kvalitní černé víčko nádrže s logem 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Zajišťuje těsnění a odvzdušnění proti podtlaku.
Matně černá kyvná vidlice pro Simson z kvalitního hliníku. Zvyšuje tuhost a ovladatelnost, vhodná pro tuningové motory. Součástí jsou napínáky řetězu
Vysoce kvalitní a stylová měrka oleje Malossi je v červené barvě a je vhodná pro skútry Vespa Primavera, Sprint 50-150ccm, GTS, GTS Super 125-300ccm ('16-), 50-500ccm...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | J. António da Silva, Lda. |
|---|---|
| Adresa : | Rua da Marginal EM565 4710- Braga, Portugal |
| E-mail : | info@jasil.com |