Sada gum stupaček 15x40mm 90mm černá pro Peugeot Fox Mokick
Kód: MG00022139Detailní popis produktu
| Sada gum stupaček vhodná pro Peugeot Fox Mokick. | |
| Vnitřní průměr | cca 15 mm |
| Vnější průměr | cca 40 mm |
| Šířka | cca 90 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057233085348 |
| Modely: | Fox 50 2T AC moped |
| Značky: | Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
Matně černá kyvná vidlice pro Simson z kvalitního hliníku. Zvyšuje tuhost a ovladatelnost, vhodná pro tuningové motory. Součástí jsou napínáky řetězu
Motocyklová duše Deestone s rovným ventilkem TR-4 vhodná pro vybrané rozměry pneumatik.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Originální kontramatice pohonu tachometru a matice osy předního kola pro Kreidler Florett K54 Eiertank Super 4 a Super 5 a další s kyvnou vidlicí
Kuličkové ložisko SNR 6004 C3 2RS, oboustranně utěsněné a chráněné proti prachu a stříkající vodě
Plastový kryt olejového čerpadla pro Tomos Mofa s olejovým čerpadlem. Připevňuje se na kryt zapalování. Barva šedá. OEM pro srovnání Tomos 236692
Černá sada bočních krytů pro Peugeot 103 SPX a Vogue slouží jako kryt pro nářadí. Obsahuje díly pro pravou i levou stranu.
Sada stupaček pro spolujezdce s držákem a montážním materiálem. Vhodné pro Beta RR 50 od roku 2021. OEM čísla pro srovnání uvedena.
8dílná sada kapotáže v černé barvě pro Piaggio MP3, modely 2008 až 2012. Obsahuje čelní, boční, vnitřní díly a zadní kryt.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Vysoce kvalitní a stylová měrka oleje Malossi je v červené barvě a je vhodná pro skútry Vespa Primavera, Sprint 50-150ccm, GTS, GTS Super 125-300ccm ('16-), 50-500ccm...
Variátor Top Racing pro Kymco 4T a motory GY6 nabízí plynulejší řazení a lepší přenos síly. V balení je kompletní sada s hřídelí a válečky.
Plastový kryt olejového čerpadla pro Tomos Mofa s olejovým čerpadlem. Šroubuje se na kryt zapalování. Barva bílá nelakovaná. OEM pro srovnání Tomos 236692
Tachowelle vhodná pro Peugeot 103 MVL a Vogue v černé barvě
Gumový kotouč pro startovací hřídel vhodný pro Puch Maxi s motorem E50. Pasuje na startovací páku a páku anwerfkupplung.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |