Sada gufer TCK, Simson S50, SR4-1, SR4-2, SR4-3, SR4-4 KR50/1
Kód: 41606Detailní popis produktu
Sada gufer TCK vhodné pro Simson S50, SR4-1, SR4-2, SR4-3, SR4-4 KR50/1, Schwalbe, Star, Sperber, Spatz, Habicht.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4057237626011 |
| Modely: | KR51 - KR51/1 Schwalbe [M53, M53/1] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Pětidílná sada těsnění válce vhodná pro Honda MBX 80, Honda MCX 80 a Honda MTX 80. Určeno a vhodné pro uvedené modely.
Pětidílná sada motorových simerinků určená pro motocykl Honda MT MB 50 Mokick. Kompatibilní s tímto modelem. Vhodné pro použití u Honda MT MB 50 Mokick.
Čtyřdílná sada těsnění pro motor a válec. Vhodná pro Anker Laura. Sada obsahuje těsnění pro motor a válec. Určeno pro tuto aplikaci.
Dvoudílná sada těsnění válce. Obsahuje těsnění hlavy a těsnění pod válec. Vhodná pro Kreidler Florett RS RMC.
Kompletní sada těsnění válce pro Honda CN250 maxi skútr. Vhodná i pro Quad Gokart Buggy a ATV s čínským klonem motoru, včetně CF MOTO a motorů V3 a V5.
Těsnění deko ventilu určené pro použití v hlavě válce u modelů Kreidler MF MP Flory, vhodné všude tam, kde je potřeba toto těsnění.
Drilastic gufero pro utěsnění ložisek kola vpředu i vzadu je určeno pro použití u Adler M 250 Sprinter, MB 250 a MB 250 S.
Drilastic těsnicí kroužek řadicí páky ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu. Vhodný pro Hercules Lastboy, Miele, DKW, KTM, Rixe, Goebel, Gritzner a další.
Těsnění Artein pro víko karburátoru. Vhodné pro mofa a mopedy Tomos a Piaggio s karburátorem Dellorto SHA pro dané modely.
Viton těsnění plovákové komory karburátoru je vhodné pro Hercules Saxonette Mofa Moped a je určeno k použití na tomto stroji.
Gufero pro tlumič pérování vhodné pro MZ ES ETS ETZ TS AWO Sport Hercules a Sachs s kovovým vnějším rámem pro použití v uvedených modelech
Sada těsnění pro Puch Monza, Racing, Pionier a M50. Kvalitní materiály pro spolehlivé utěsnění a dlouhou životnost. Přesné usazení a snadná montáž.
Simerink hřídele pastorku pro 2 rychlosti ve špičkové kvalitě. Vhodný pro NSU Quickly N, určený pro tento typ s důrazem na kvalitu.
Gumové těsnění pro karburátorové modely Hercules, Sachs Saxonette a Spartamet, zajišťuje utěsnění, odolnost a spolehlivou funkci i výkon motoru.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.