Sada černých gum brzdového válce pro Piaggio APE MP, auto
Kód: MG00032258Detailní popis produktu
| Sada gum brzdového válce v top kvalitě, vyrobená v Itálii, vhodná pro Piaggio APE MP a APE Car. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4057233097181 |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Brzdový vaček pro brzdové štíty na zadním kole dodávaný včetně šroubu a dvou podložek vhodný pro Puch Maxi S a N Mofas.
Červený VOCA G Force Pro je vylepšený brzdový třmen s optimalizovaným designem a kvalitními materiály pro spolehlivost, výkon, odolnost, usnadněnou montáž, lepší chlazení a...
Vratné pružiny pro zadní brzdové pakny, balení 2 ks, vhodné pro různá Mofa a skútry. Před montáží ověřte vzdálenost montážních otvorů.
Brzdový třmen značky DMP, CNC frézovaný a barevně eloxovaný, vhodný pro skútry značky Piaggio Sprint, Primavera, ZIP a LX.
Brzdové táhlo vhodné pro Zündapp CS, CX, Hai, ZD, ZL, ZS, Bergsteiger, Super Combinette, Sport Combinette. Nastavitelné.
Barevně eloxované pouzdro pro brzdové kotouče Voca Racing dodá vašemu kotouči výrazné barevné akcenty a osobitý vzhled.
5dílná sada pro brzdový klíč s těsnicím a pojistným kroužkem, dvěma opěrnými podložkami a maticí. Vhodná pro Zündapp a mnoho dalších modelů.
Speciální matice pro brzdové rameno přední brzdy vhodná pro Solex a VeloSolex Mofa. Zajišťuje bezpečnou fixaci ramene na brzdové ose.
Univerzální brzdové táhlo pro řadu modelů Mofa Moped a Mokick od značek Zündapp Hercules Prima Kreidler a Puch. Lze jej snadno zkrátit pro přizpůsobení.
Brzdová kotvící deska vhodná pro Hercules Prima 2, 3, 4, 5 a Optima a také pro Sachs, určena k použití s uvedenými modely.
Univerzální distanční sada Motegra pro kotoučové brzdy pro Simson Mofa a Moped. Umožňuje vycentrovat kolo nastavit brzdový třmen a posouvat kotouč.
Zadní brzdové táhlo včetně pružiny a matice. Top kvalita. Pasuje na Honda MT 5 8 Enduro. Součástí je pružina i matice.
Brembo odvzdušňovací krytka brzd pro Zündapp GTS KS, Hercules K 50 Ultra, Kreidler Florett RS RMC, Puch, KTM a DKW. Kompatibilní s třmeny Magura či podobnými.
Černý spínač brzdového světla pro stroje s nožní brzdou, ovládaný lankem. V klidu je vypnut. Lze jej univerzálně připevnit na rámy Mofa či vzpěry nosiče.
Krátký nerezový čep pro upevnění brzdového štítu na Puch Maxi S, N, S 2A a Supermaxi LG1, LG2. Součástí je matice a podložka. Vhodné pro Puch E50 a ZA50.
Výkonná brzdová pumpa vhodná pro mnoho mopedů, mof, skútrů a řadiček. Určená pro závodní využití, tuning a speciální úpravy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |