Sada brzdových paken Polini Sport 80x18 mm včetně pružin pro bubnovou brzdu, v modré barvě, pro Honda Camino, Peugeot 103, 104, Puch Maxi (drátěné kolo), MV50X, X30, X50

Kód: 176.1241/R
484 Kč 400 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení
Modré brzdové pakny s organickým obložením značky Polini For Race pro různé mopedové modely, vyšší brzdný výkon než originál, pružiny v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada modrých brzdových paken s organickým obložením vhodná pro různá Mofas Honda a Peugeot

Sada modrých brzdových paken s organickým obložením vhodná pro různá Mofas Honda a Peugeot s bubnovou brzdou, jako např. Honda Camino, PX 50, Peugeot 103, 103 SP, 104, 105 nebo Piaggio Velofax, Vespino F9, Motobecane 51, 92GT, M16 nebo Puch Maxi modely s nábojem Leleu (drátěná kola), MV50, X30, X50, Pionier MC50-4, Maxi Plus, Turbo, Racing.

Rozměry brzdových paken:
80 x 18 mm

Popis:
Sada brzdových paken Polini For Race je vyrobena z kvalitních materiálů pro vysoký výkon na silnici i závodní trati.

Díky speciálně vyvinuté třecí směsi a pokročilému designu nabízejí podle Polini brzdové pakny Polini For Race vyšší brzdný výkon než originál.

Tyto sady brzdových paken jsou dostupné pro různé modely a díky kvalitě použitých materiálů a preciznímu zpracování zajišťují konstantní výkon i v extrémních podmínkách.

Pružiny jsou součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Polini Motori SpA
Adresa : Viale Piave 30 24022 Alzano Lombardo Bergamo, Italy
E-mail : info@polini.com