Sada bočních krytů se základním nátěrem, Simson S50, S51, S70
Kód: 40552-0000Detailní popis produktu
Boční kryty na levou i pravou stranu, jsou v základní barvě. Sada bočnic je vhodná pro Simson S50, S51 a S70. Lak je velmi kvalitní a předčí očekávání v této cenové kategorii. Levá bočnice má typický otvor pro zapalovací klíč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237617255 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S70 / S70 Enduro [M741] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ne |
Kryt stupátka pro Puch Maxi S a N chrání před nečistotami a opotřebením je odolný a snadno se montuje a zachovává klasický vzhled a funkčnost.
Kompletní sada ložisek kyvné vidlice pro zadní kolo pro Piaggio Vespa Ciao Bravo SI a Grillo Mofa Moped i další modely. Vyrobeno v Itálii, špičková kvalita.
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Dvoudílná sada samolepek Elektronik vhodná pro modely Kreidler Florett, RMC a RS. Určena k použití na těchto verzích motocyklů.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Černý zadní blatník kompatibilní s Yamaha DT 50 MX a Yamaha DT 80 MX. Vhodný pro tyto modely jako černý zadní blatník. Pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX.
Nosič zavazadel vhodný pro Puch Maxi N ve vysoké verzi, která umožňuje upevnění nahoře i dole a je určen pro Puch Maxi N.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Pozlacené hliníkové custom víčko nádrže s laserovaným logem 66HEROES. Vhodné pro Puch Mofas, například Puch Maxi S a N.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.