Od 29. 12. do 1. 1. 2026 máme zavřeno. Všechny objednávky přijaté v tomto období budou expedovány po 2.1.2026. Osobní odběr zboží není v tomto termínu možný.

Ruční startování Swiing, Puch E50 s PVL zapalováním

Kód: 43810
4 710 Kč 3 893 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.1.2026
Možnosti doručení
Seilzugstarter pro pravotočivé motory Puch E50 se zapalováním PVL. Dodáván s hnacím pastorkem. Montáž zablokuje šlapací ústrojí a vyžaduje úpravu osy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravený seilzugstarter k montáži pro pravotočivé motory Puch E50 se závodním zapalováním PVL. Vhodné pro Puch Maxi S, N nebo Puch Supermaxi LG1.

Montáž na stroji:

Startovací pastorek: Nejprve vyčisti PVL setrvačník. Následně našroubuj na setrvačník vhodný hnací pastorek pro seilzugstarter a zajisti šrouby tekutým lepidlem na závity, např. Loctite.

Seilzugstarter: Umiť startergehäuse a opatrně jej naklepni gumovým kladivem, dokud starter správně nedosedne. Poté už stačí seilzugstarter jen pevně přišroubovat.

Startování:

Před každým pokusem o start několikrát pomalu zatáhni za lanko, aby se motor volně protočil. Poté pevně drž rukojeť a táhni, dokud nenarazí na odpor. Nyní lze silnějším tahem startování dokončit. Tip: Rukavice zajistí více gripu!

Pozor:

Montáží seilzugstarteru se stává šlapací ústrojí nepřístupné (ramena pedálů dosedají na skříň startéru s lankem). Budou proto potřeba stupačky, delší šlapací osa nebo prodloužení šlapací osy.

Obsah balení odpovídá produktovému obrázku. Je dodáván seilzugstarter včetně hnacího pastorku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nožní startování, nakopávačka
EAN: 4057237641014
Modely: Maxi S / N 1-kvalt Automat [E50] pravotočivý
Značky: Puch
Univerzální: Ne
Univerzální díl: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : mofakult AG
Adresa : Gewerbestrasse 4 8500 Frauenfeld, Switzerland
E-mail : info@mofakult.ch