Rozeta Esjot ocelová 42 zubů černá pro Hercules, K 180 BW, DKW, KTM, Rixe
Kód: MG00094378Detailní popis produktu
Zesílená rozeta Esjot ve špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu u výrobce prvovýbavy pro Hercules / Sachs, se 42 zuby.
Vhodné pro Hercules K 180 BW, DKW, KTM, Rixe, pro typ řetězu 428 - 1/2 x 5/16.
Vyrobeno v Německu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězová kola |
|---|---|
| EAN: | 4251516507279 |
| Univerzální díl: | Ne |
Tato rozeta ve špičkové kvalitě je vhodná pro Zündapp Super Combinette S Typ 423 a hodí se také pro další modely Zündapp.
Zesílená rozeta JT Sprockets pro vybrané Yamaha DT, FS1, RD a TY. Výrobce s přísnou kontrolou kvality a špičkovým zpracováním.
Rozeta Voca černá vhodná pro Derbi Senda SM a DRD. Vysoce kvalitní rozeta VOCA Racing k dispozici pro mnoho modelů v různých barvách.
Esjot rozeta špičkové kvality vyrobená v Německu. Vhodná pro motocykly Zündapp ZX 25 ZD 20 a ZD 40 s hliníkovými ráfky.
Rozeta Voca vhodná pro Derbi Senda SM a DRD. K dispozici pro mnoho 50cc a 125cc modelů v různých barvách od VOCA Racing.
Zesílená Esjot tuning rozeta pro řadu mopedů Hercules, Garelli, KTM a Zündapp. Vhodná pro více modelů, vyrobeno v Německu, špičková kvalita.
Pokud hledáte to nejlepší pro Váš stroj, tak Malossi je určitě to nejlepší co můžete vybrat. Na detailním popisu tohoto produktu pracujeme, pokud máte dotazy tak nás neváhejte...
Červená rozeta Voca vhodná pro Beta RR. Hliníková, CNC frézovaná.
Rozeta JT Sprockets od prvovýrobce japonských motocyklů, zesílená a ve špičkové kvalitě, vhodná pro Kawasaki AE, AR, KLX 110 a Suzuki LT 50, TS 50.
Vysoce kvalitní CNC hliníková rozeta VOCA Racing vhodná pro Beta RR, přesně frézovaná s pevností srovnatelnou s ocelí a snížením hmotnosti
Rozeta vhodná pro různé moped modely Puch MV, VS a MS 50. Nabízí kompatibilitu pro tyto stroje a je určena k montáži na uvedené modely.
Vysoce kvalitní rozeta VOCA CNC vhodná pro Derbi Senda SM a DRD. Přesně frézovaná hliníková rozeta s pevností srovnatelnou s ocelí, dostupná v různých barvách.
Zesílená rozeta pro Hercules K 50 RL, Ultra a Ultra LC. Odolná ocel pro dlouhou životnost, spolehlivý přenos síly a menší opotřebení v provozu.
Ocelová rozeta pro Puch M 50 Racing Mokick s přesnou výrobou a vysokou pevností zajišťuje dlouhou životnost, spolehlivý výkon a hladký chod.
Vysoce kvalitní rozeta VOCA Racing vhodná pro Derbi Senda a MRT. Rozety VOCA jsou k dispozici pro mnoho řadiček a snižují hmotnost.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ESJOT - Antriebstechnik GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Oesterweg 24 59469 Ense-Höingen, Germany |
| E-mail : | info@esjot.com |