Redukce pro radiální brzdič 76mm, Honda CRF 150
Kód: FDRS20Detailní popis produktu
Adaptér pro radiální brzdič s roztečí 76mm pro použití na Hondě CRF 150 především při přestavbě na motarda. Speciálně pro brzdič Disacciati.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Redukce brzdiče |
| Výrobce: | Discacciati |
Držák brzdového třmenu VOCA pro Sherco umožňuje montáž radiálního třmenu bez úprav na specifickou vidlici. Není kompatibilní s konvenční teleskopickou vidlicí.
Barevné eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které přidá více barevných akcentů na váš brzdový kotouč.
Brzdový pístek vhodný pro brzdu Magura pro Hercules, Sachs, Kreidler a Zündapp.
Univerzální brzdová hadice určená pro univerzální použití. Brzdová hadice s univerzálním určením a využitím v oblasti brzd.
Nový brzdový pístek pro kotoučovou brzdu Tokico určený pro Kreidler Florett RS RMC K 54 ve špičkové kvalitě provedení.
Zadní spínač brzdového světla vhodný pro MBK 125 a Yamaha X Max 125 250 a 400 určený k použití na uvedených modelech.
Tento nerezový šroub brzdového vedení je určen pro Zündapp KS 80 a hodí se také pro mnoho dalších modelů podle potřeby.
Kompletní přední brzdový štít s paknami pro Simson, rychlá výměna a spolehlivější brzdění. Široká kompatibilita s oblíbenými modely.
5dílná sada pro brzdový klíč s těsnicím a pojistným kroužkem, dvěma opěrnými podložkami a maticí. Vhodná pro Zündapp a mnoho dalších modelů.
Kompletní brzdové táhlo pro Zündapp GTS 50, C 50 Sport, KS 50, KS 80 a mnoho dalších různých modelů této značky Zündapp
Zvýší brzdný výkon a bezpečnost tvého Simsona S51 díky přechodu na kotoučovou brzdu citlivější ovládání a kratší brzdná dráha.
Sachs pružina pedálového startu unášeče brzdy pro Hercules, Miele, DKW, KTM a Rixe. Originální náhradní díl ze starých zásob se špínou a povrchovou rzí.
Deska brzdového unášeče vhodná pro Zündapp GTS 50 typ 529 a pro KS 50 typ 530 a KS 80 typ 530. Vhodná pro výše uvedené modely.
Přední spínač brzdového světla vhodný pro MBK 125, Yamaha X Max 125, 250, 400.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DISCACCIATI BRAKE SYSTEM S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Petrarca, 15 22070 Rovello Porro (CO) - Italy |
| E-mail : | info@discacciatidbs.com |