Rameno kývky Schmitt hliník CNC matná černá pro Simson S51
Kód: STT55785Detailní popis produktu
CNC frézovaná kastenschwinge, eloxovaná matně černá, z kvalitního hliníku, vhodná pro Simson S50, S51, S51 řadičky, S70, S70 řadičky, S53, S83.
Vyšší tuhost: Zajišťuje lepší jízdní vlastnosti a přesnější ovladatelnost.Ideální pro tuningové motory: Výborně vhodná pro přenos sil silných tuningových motorů.
Kompatibilita: Vhodná pro montáž jak bubnových, tak kotoučových brzdových kitů a všech pouzder kyvky s originálním rozměrem.
Vysoce kvalitní zpracování: Vysoká kvalita zpracování pro maximální spolehlivost a dlouhou životnost.
Obsah balení: CNC vyráběné napínáky řetězu pro přesné nastavení napnutí řetězu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237675439 |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Výborné sportovní zadní tlumiče MALOSSI RS24 TWINS jsou vhodné na skútry Yamaha 300 Versity XC, MBK 300 Kilibre, Honda SH 125 / 150 (2017-), Honda PCX 125 (2021-) a SYM Joymax...
Ochranná hadice pro řetěz vhodná pro modely Simson S50 S51 S53 S70 S83 a KR51/2 Schwalbe
Kryt nahrazuje startér a uzavírá otvor, chrání skříň motoru před nečistotami a vlhkostí a zlepšuje vzhled zvýrazněním sportovního designu. Černý
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Vespa Primavera, Sprint 125, 150 ccm od roku výroby 2014. Tlumič má délku 360mm a průměr pístu 36mm. Jedná...
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Vysoce kvalitní černé víčko nádrže s logem 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Zajišťuje těsnění a odvzdušnění proti podtlaku.
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
UV odolná samolepka s nápisem Herkules a logem pro dekor rámu. Hodí se pro Hercules Prima 4 5 6 SX P MF HR a Optima 3 M4 M5.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Osa předního kola s maticí vhodná pro motocykly Rieju MRT modely E3 z let 2006 až 2010.
Zelený eloxovaný doraz VOCA Racing pro vypínací páku spojky na motoru AM6 zabraňuje posunu páky, chrání řazení a motor, snadná montáž, vhodný pro tuning.
7dílná sada kapotáží z lesklého černého ABS pro Yamaha Aerox a MBK Nitro 1997–2012. Obsahuje přední kryty, boční díly a přední blatník.
4dílná sada kapotážních dílů z plastu vhodná pro MBK Booster a Yamaha BWs vyrobené do roku výroby 2004 v černé lesklé barvě.
Nastavitelné stupačky Voca Racing univerzální pro malé stroje. Extrémně robustní a stabilní, posuv dozadu pro lepší posed a větší náklon v zatáčkách.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |