Psaníčko 9x12.5mm, 3.5mm samořez
Kód: 36318
Typový štítek vhodný pro Simson KR 51/2 Moped Mokick. Vhodné pro tento model. Typový štítek pro Simson KR 51/2 Moped Mokick. Tento štítek.
Tato sada gumových podložek k blatníku je určena pro uvedený Kreidler Florett RS RMC a k vložení právě mezi držák a blatník.
Blanko rámový typový štítek pro Puch R 50. Originální náhradní díl Puch ze starých skladových zásob ve špičkové kvalitě. Pouze do vyčerpání zásob.
Hvězdicová matice s gumovým kroužkem v barvě slonové kosti, vhodná pro Simson KR51/1, KR51/2, SR4, SR50 a SR80 Moped Mokick.
Jde o půlkulatý drážkový nýt z nerezové oceli NIRO, tedy nýt s půlkulatým provedením a drážkováním, vyrobený z nerezového materiálu.
Typový štítek ve špičkové kvalitě, vhodný pro různé motory Husqvarna. Kvalitní provedení pro motory této značky. Důraz na kvalitu a pečlivé zpracování.
Krémově bílé upevňovací šrouby kapotáže v sadě dvou kusů, vhodné pro MBK Mobylette Mofa Moped, dodané v krémově bílé barvě.
Podložka z pozinkované oceli. Balení obsahuje jeden kus. Vhodná například pro montáž tlumičů a použití při montáži tlumičů.
Kompletní sada šroubů pro boční kapotáž v chromu pro Puch Maxi S. Šrouby mají pochromovanou plastovou hlavu a pevné spojení se závitovým čepem.
Pozinkovaný šroub se šestihrannou hlavou a závitem vedeným až k hlavě, tedy závitovaný po celé délce až k hornímu konci u hlavy.
Napínák řetězu vhodný pro Piaggio Ciao Mofa Moped. Určen pro použití na modelu Piaggio Ciao a kompatibilní s tímto mopedem.
Podložka pod spojkový zvon, Overrange Malossi, Minarelli - Podložka pod spojkový zvon, Overrange Malossi, Piaggio
Kompletní sada chromovaných upevňovacích šroubů bočního krytu pro Puch Maxi N Mofas Mopeds. Pochromované plastové hlavičky pevně spojené se čepem.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |