Pružina předního tlumiče Stage6 R/T 100lb Piaggio Zip SP
Kód: S6-146140ET07Detailní popis produktu
Náhradní pružina (100lb), je vhodná pro přední tlumič Stage6 R/T, který je určen na skútry Piaggio Zip SP.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick, určena pro modely z let 1983 až 1985 a pro červené provedení Mokick. Barva červená.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Bílé zadní světlo vhodné pro Miele, DKW, NSU, Göricke, Zündapp, Kreidler a Puch Mofa, Moped, Mokick. Včetně žárovky a gumové podložky, kovový kryt.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Osa předního kola s maticí vhodná pro motocykly Rieju MRT modely E3 z let 2006 až 2010.
Přední nerezový blatník univerzálně vhodný pro mnoho Mofa, Moped a Mokick jako Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a Simson. Bez otvorů, lze je doplnit.
Zadní tlumič Malossi RS24, Yamaha T-Max - Patentovaný olejopneumatický zadní tlumič Malossi RS24 pro Yamaha T-Max 500. Tento vynikající, kompaktní a velmi lehký zadní tlumič...
Samolepka k výročí 50 000 km s logem Zündapp pro nadšence a sběratele. Sada zahrnuje odznak a je ideální pro stylové vylepšení stroje.
Ochranná hadice pro řetěz vhodná pro modely Simson S50 S51 S53 S70 S83 a KR51/2 Schwalbe
Černý držák na pravou i levou stranu masky světlometu, v černém provedení, vhodný pro řadičky Derbi Senda R, SM 11 a Gilera RCR, SMT.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |