Přední brzdič Peugeot Vivacity 2008-
Kód: 28346Detailní popis produktu
Náhradní přední brzdič je kompletní a je vhodný pro stroje Peugeot Vivacity New 50 4T od roku 2008.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 8715705048692 |
| Modely: | Vivacity 3 50 4T 08-17 E2 |
| Značky: | Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Černý spínač brzdového světla pro stroje s nožní brzdou, ovládaný lankem. V klidu je vypnut. Lze jej univerzálně připevnit na rámy Mofa či vzpěry nosiče.
Spolehlivé brzdové táhlo pro Simson Schwalbe KR51/2 zajišťuje přesný přenos brzdné síly a bezpečnější jízdu, ideální náhrada opotřebeného dílu.
MOGA brzdová hadice s ABE, špičková kvalita z Německa, pro Puch Monza 4 GP, Monza 4 XL a Imola. Měkčí tlakový bod než Stahlflex, brzdí jako originál.
Kompletní zadní brzdový štít s obložením, pružinami a brzdovou pákou, určený pro MBK Mobylette 51 Mofa Moped, jako kompletní sestava.
Zvýší brzdný výkon a bezpečnost tvého Simsona S51 díky přechodu na kotoučovou brzdu citlivější ovládání a kratší brzdná dráha.
Zadní spínač brzdového světla vhodný pro MBK 125 a Yamaha X Max 125 250 a 400 určený k použití na uvedených modelech.
Táhlo přední brzdy pro Puch Monza 4S s bubnovou brzdou. Určeno pro tento model jako kompatibilní díl předního brzdového ovládání.
Snadná přestavba Simsonu S51 na účinnější kotoučové brzdy; výrazně lepší brzdný výkon, vyšší bezpečnost a jistější ovladatelnost.
Červený VOCA G Force Pro je vylepšený brzdový třmen s optimalizovaným designem a kvalitními materiály pro spolehlivost, výkon, odolnost, usnadněnou montáž, lepší chlazení a...
Umožní snadnou přestavbu na kotoučovou brzdu pro Simson S51 a výrazně zlepší brzdný účinek i bezpečnost při jízdě a jistější ovládání.
Brzdné táhlo vhodné pro Suzuki řad GT, RG a ZR a pro model TS 50 Moped. Určeno pro použití na těchto typech Suzuki, podle uvedeného označení.
Brzdový štít vhodný pro Puch Monza. Tato součást je určena pro použití s Puch Monza a je vhodná pro tento model podle uvedeného určení.
Top sada gum pro brzdový válec, vyrobená v Itálii. Vhodná a určená pro Piaggio APE MP a APE Car, kompatibilní s těmito modely.
Sada pro přestavbu na bezúdržbový spínač brzdového světla pro Simson zvyšuje spolehlivost a bezpečnost, bez nutnosti údržby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.