Potah sedla Stage6 (plný) černo - oranžový Beta RR
Kód: S6-058863/BKDetailní popis produktu
Špičkový potah sedla Stage6, je ve výborné kvalitě, nabízí stylový vzhled a maximální přilnavost při sezení, díky protiskluzovému materiálu. Potahy jsou přesně navrženy pro konkrétní model, proto perfektně sedí. Potahy jsou navíc samozřejmě velice robustní a odolné. Potahy sedadel jsou k dispozici pro různé modely v mnoha barvách a ve 2 verzích (normální a plné potahy).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272000751 |
Zadní blatník v bílé barvě pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motor Minarelli AM6 brání posunu páky, zlepšuje spolehlivost řazení, snadná montáž, červený
Černá trubka stupaček pro Puch MS50, VS50, MV50 a Florida zajišťuje stabilní a bezpečné uchycení, chrání proti korozi a ladí s klasickým vzhledem.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Vespa Primavera, Sprint 125, 150 ccm od roku výroby 2014. Tlumič má délku 360mm a průměr pístu 36mm. Jedná...
Šedá samolepka Transfer 22 pro Kreidler Flory MF přesně kopíruje tvary stroje, snadno se aplikuje, drží na různých podkladech a dlouho vydrží.
Podložka pro Zündapp chrání prostor jezdce i podlahu. Odolává oděru, nečistotám a vlhkosti, má protiskluzovou spodní stranu a přesný tvar.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Bílá průhledná startovní tabulka na vidlici či řídítka pro mofa, moped, mokick a některé motocykly. Od UFO z Itálie. Pasuje na ročníky 1976–1983 nebo po úpravě
Bílé zadní světlo vhodné pro Miele, DKW, NSU, Göricke, Zündapp, Kreidler a Puch Mofa, Moped, Mokick. Včetně žárovky a gumové podložky, kovový kryt.
Oranžový doraz páky spojky VOCA Racing brání posunu páky, chrání proti problémům při řazení a poškození motoru, snadná montáž a optický akcent.
Sada pro boční kryt Kreidler Flory MF a MP s potřebnými šrouby. Usnadňuje montáž a údržbu, drží pevně a pomáhá zachovat vzhled i funkčnost.
Boční kryty v černé barvě dodávané jako sada dvou kusů. Vhodné pro Honda MTX Mokick lehký motocykl a také další jiné modely.
Kryt karburátoru a sada ozdobných krytů Engelsflügel pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS 50 typ 517. Bez páčky sytiče, lze doplnit. Boční štěrbiny uzavřené.
Modré VOCA Racing samolepky na ráfky dodají agresivní racingový vzhled a ochranu povrchu. Vhodné pro Aprilia RX SX Beta RR Derbi Senda Gilera SMT RCR Rieju MRT
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.