Pojistná podložka MOGA z nerezové oceli, 2 kusy, pro Hercules M 1, 2, P a Rixe moped moped
Kód: MG00093219Detailní popis produktu
Sada (2 kusy) nerezových zajišťovacích plechů rozety MOGA v top kvalitě
Vyrobeno v Německu.
Pasuje pro Hercules M 1, M 2, P 1 a Rixe Mofa Moped.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězová kola |
|---|---|
| EAN: | 4057233177012 |
| Univerzální díl: | Ne |
Esjot rozeta od prvovýrobce, kompatibilní s Hercules K 50 SL RL SX RX SE RE. Vhodná pro KTM, Hercules, Puch, Zündapp a Kreidler. Vyrobeno v Německu.
Rozeta vhodná pro Tomos. Kompatibilní s produkty této značky a určená tam, kde je požadována rozeta odpovídající systému Tomos.
Modrá vysokokvalitní rozeta VOCA Racing vhodná pro Beta RR je pevná jako ocel a zároveň výrazně snižuje hmotnost motocyklu a nabízí spolehlivost.
Zesílená tuningová rozeta pro motocykly Hercules K 50 RL, K 50 Ultra a LC, Ultra 2, Ultra 2 LC, Ultra 80 AC, Ultra RS, RX 9, Ultra 50 II LC, Ultra 80 a Ultra 80 AC Chopper
Rozeta ve špičkové kvalitě, vhodná pro Zündapp Typ 442 Automatic Mofa Moped, kompatibilní s tímto typem. Vhodná pro uvedený Zündapp Typ 442.
Rozeta pro Zündapp KS 50, Typ 517, 530, Super a Sport. Černý povrch chrání, robustní zpracování zajišťuje přesnost, spolehlivost a dlouhou životnost.
Rozeta od prvovýrobce Esjot ve špičkové kvalitě, vhodná pro Hercules K 50 Sprint. Kvalita z Moped Garage, vyrobeno v Německu.
Tato rozeta je vhodná pro model Zündapp Roller R 50 typ 561. Použití je určeno pro Zündapp Roller R 50 typ 561 a hodí se k tomuto konkrétnímu typu.
Zesílená rozeta JT Sproket Tuning v top kvalitě pro různé Yamaha Mopeds, například DT 50 M MX, RD 50 M MX, FS 1 DX, TY 50 M, DT 80 M, DT 80 MX, GT 80, TZR 80
Zesílená tuningová rozeta Esjot pro mnoho modelů Hercules, Garelli Cross 40 a KTM Mofa 505. Vyrobeno v Německu, Esjot špičková kvalita.
Rozeta VOCA Racing vhodná pro Derbi Senda SM a DRD. K dispozici i pro další modely motorek v různých barvách a provedeních.
Rozeta pro Victoria Vicky III, IV, Luxus a Avanti 106 do roku 1960 a pro DKW a Zweirad Union. Určena pro modely s nábojem kola B 90 H.
Esjot rozeta v špičkové kvalitě, vyrobená v Německu, vhodná pro Hercules MK 3 M, MK 4 M a MK 5 M Moped Mokick i mnoho dalších modelů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.