Pojistka skleněná 25x6mm 20A
Kód: VC31001Detailní popis produktu
Pojistka skleněná o rozměru 25x6mm 20A.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4043981004557 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Skleněná pojistka určená k jištění proudu. Skleněné provedení pro jištění proudu. Pojistka je skleněná a slouží k jištění proudu.
Textilně opletený elektrický kabel vhodný pro Mofa, Moped, Mokick, motocykly a veteránské skútry. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.
Kabelový svazek připravený k montáži pro starý model Yamaha DT 50 MX, určen právě pro tento starý model Yamaha DT 50 MX.
Zapalovací kondenzátor s kabelem určený pro Honda Dax C 50, CL 50, S 50, ST 50 a CF 50. Vhodný pro uvedené modely této značky.
Goebel kabelová bužírka vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a motocykl. Styl 50. let. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.
Drilastic kabelová trubka z plastu v kvalitě z Německa vhodná pro Zündapp Bergsteiger M 25 a M 50 Typ 434 pro mofa a moped. Nové zboží.
Gumová průchodka chrání kabel u přepínače blinkrů a zajišťuje jeho bezpečné vedení, kompatibilní s více modely Simson pro spolehlivý provoz.
Zadní spínač brzdového světla ve špičkové kvalitě. Vhodný pro Honda MTXsh 50 a 80 a další modely, tedy nejen pro uvedené typy.
Pojistkový držák s pojistkou a kabelem. Vhodný pro Yamaha RD, DT, FS i pro Honda, Suzuki, Kawasaki a další motocyklové modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.