Pojistka plochá Mini 5A světle hnědá OEM Honda
Kód: 38221-TZ3-A01Detailní popis produktu
Originální pojistka plochá Mini 5A ve světle hnědé barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Zapalovací cívka s dlouhým kabelem pro Yamaha DT 50, DT 80, DT 125, FS 80, FS 1, RD 50, RD 80, TY 50, XT 250 a Suzuki K 50.
Kompletní kabelový svazek ve špičkové kvalitě z Německa pro Zündapp GTS 50 Typ 517 Mokick s brzdovým světlem. Součástí návod a schéma.
Kondenzátor se šroubovým připojením, vhodný pro zapalování Ducati, používaný u Hercules Prima, GT, GX, KX, Puch Maxi, Garelli Mokick a mnoha dalších.
Plastový adaptér pro mazací plsť pro Piaggio Bravo Boxer Ciao Si. S externím kondenzátorem nahradí původní kondenzátor. Přimontujte, plsť vtlačte a promažte.
Goebel kabelová bužírka vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a motocykl. Styl 50. let. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.
Gumová průchodka kabelu vhodná pro různé modely Zündapp Mofa Moped a Mokick včetně CS CX GTS a C 50. Kompatibilita dle uvedených řad.
Relé blinkrů vhodné pro Honda MT, MB 5 8 a další modely. Určeno pro směrová světla a kompatibilní s uvedenými typy. Relé blinkrů.
Zapalovací kondenzátor s kabelem určený pro Honda Dax C 50, CL 50, S 50, ST 50 a CF 50. Vhodný pro uvedené modely této značky.
Kompletní kabelový svazek špičkové kvality vyrobený v Německu. Pro Zündapp RS 50 Typ 561 a shodné mopedy s brzdovým světlem. Včetně schématu.
Goebel zapalovací cívka pro zapalovací soustavy Bosch ve špičkové kvalitě, použitelná u modelů Zündapp CS a Hai, DKW, KTM a Puch.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Honda Motor Europe Limited, organizační složka Česká republika |
|---|---|
| Adresa : | Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 |
| E-mail : | info.cz@honda-eu.com |