Pojistka plochá 19,2mm 20A žlutá
Kód: VC31006Související produkty
Náhradní startovací relé je vhodné pro stroje Yamaha X-Max 125, 250, VMX-17, XJ6, XP 500, XT 660, YFM 350-660 a YZF 1000.
Detailní popis produktu
Pojistka plochá 19,2mm 20A v žluté barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8430525147058 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Univerzální relé blinkrů vhodné pro Mofa, Moped, Mokick a motocykly značek Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, DKW a KTM.
Kondenzátor se šroubovým připojením, vhodný pro zapalování Ducati, používaný u Hercules Prima, GT, GX, KX, Puch Maxi, Garelli Mokick a mnoha dalších.
Kabelová průchodka pro kabely zapalování a světla pro různé modely Zündapp: R 50, CS 25, CS 50, Hai, GTS C 50 Sport, ZD. Vhodná pro Mofa, Mokick a KKR.
Zapalovací kontakt bez kabelu ve špičkové kvalitě, vhodný pro Automatic Mofa, ZA ZB ZR, Hercules MX 1, Kreidler Florett Flory MF a Puch Mofa a Moped.
Kabel pro kabelový svazek vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, KTM, Rixe a Miele a pro Mofa, Moped, Mokick i skútry.
Italský zapalovací kondenzátor značky EFFE určený pro Velo Solex Mofa Moped. Výrobek je vyroben v Itálii a hodí se pro uvedené stroje.
Světelný spínač ze starých skladových zásob pro Mofa, Moped a Mokick z 50., 60. a 70. let, pro značky Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, DKW a Rixe.
Regulátor napětí pro zapalování Kokusan, určený pro použití u motocyklů značek Kreidler, Puch a Zündapp, kompatibilní s těmito modely.
Hella držák pojistky, vhodný pro Kreidler Florett RS RMC Flory, Hercules K MK KX, Zündapp GTS C KS, Puch, KTM, DKW Rixe a mnoho dalších.
Kondenzátor vhodný pro Yamaha RD, Yamaha DT, 50, 80, FS 1 a Mokick. Vhodný právě pro tato označení a určený pro použití s těmito modely.
Relé blinkrů určené pro mopedy značek Zündapp, Kreidler a Hercules. Vhodné pro použití u těchto značek. Využitelné u uvedených mopedů.
Goebel zadní spínač brzdového světla pro Zündapp řady C 50, GTS 50 a KS 50. Vhodný také pro Mofa, Moped a malé motocykly Kreidler, Puch, KTM a Hercules.
Doporučujeme měnit kondenzátor spolu s usměrňovačem regulátorem, protože se ovlivňují a často poškodí. Pasuje na vybrané Aprilia, Derbi, Gilera a Laverda.
Zadní spínač brzdového světla pro různé modely Zündapp. Vhodný také pro Kreidler Florett a Flory Mofa Moped Mokick i Hercules MK K KX Prima Ultra.
Špičkový pojistkový držák, kompletní s kabelem a dvěma pojistkami, pro Yamaha RD, DT a FS 50, 80, 125. Vyrobeno v Japonsku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bihr NV |
|---|---|
| Adresa : | Sint-Truidensesteenweg 252 3300 Tienen, Belgium |
| E-mail : | privacy@mybihr.com |