Plynové lanko Naraku PTFE, Peugeot Speedfight 3 50cc 4T
Kód: NK810.52Detailní popis produktu
Nikdy teflonová lanka dodatečně nemažte, protože maziva způsobují nabobtnání kluzného materiálu a zničení lanka.
- Celková délka: 200 mm
- Délka pouzdra: 173 mm
- Závit kolena: M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057233984023 |
| Modely: | Speedfight 3 50 4T 10-15 E2 |
| Značky: | Peugeot |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Plynové lanko |
| Univerzální díl: | Ne |
Připravené plynové lanko ve špičkové kvalitě pro NSU Max, vyrobené v Německu, vhodné i pro mnoho modelů Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch a KTM.
Naraku spojkové lanko pro Gilera DNA 50 2T odpovídá originálu. Díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nikdy nemažte, maziva škodí.
Univerzální otevřené plynové lanko jako opravné pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Moped, Mokick i motocykly. Špičková kvalita vyrobeno v Německu.
Připravené k montáži plynové lanko v top kvalitě pro Puch a další modely. Vyrobeno v Německu, ne levný dovoz. Doporučujeme předchozí dotaz.
Plynové lanko připravené k montáži pro motocykly Zündapp GTS 50 Typ 529, Hai 50, CS 50 a další modely. Vyrobeno v Německu.
Kompletní plynové lanko připravené k montáži, vhodné pro moped KTM Bora a další modely, určeno pro přímé použití v praxi.
Univerzální plynové lanko vhodné pro různé modely Zündapp Mofa, Moped a Mokick. Součástí je seřizovací šroub pro ovladač na řídítkách.
Kompletní plynové lanko pro Peugeot Speedfight I. Odpovídá originálu a díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nikdy nemažte, jinak se zničí.
Prémiové plynové lanko pro modely Generic, Explorer, KSR Moto, Motobi a Ride do 2014. Odpovídá originálu, má PTFE vložku pro lehký chod. PTFE nemažte.
Prémiové plynové lanko Naraku pro skútr Peugeot Vivacity 2T od 2008. Má PTFE vložku pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Plynové lanko připravené k montáži vhodné pro Yamaha TZR 50 Mokick. Určeno pro tento model a kompatibilní s ním. Připravené k montáži.
Plynové lanko ve špičkové kvalitě připravené k montáži. Vhodné pro Honda PA Camino z let 1984 až 1989. Kvalita prvovýroby vyrobeno v Japonsku.
Naraku plynové lanko pro Peugeot Vivacity do roku 2008. Odpovídá originálu, má PTFE bužírku pro lehký chod. PTFE lanka nikdy nemažte.
Hotové šedé plynové lanko pro Hercules K 50 Sprint MK 50 ve vysoké kvalitě vyrobené v Německu. K dispozici mnoho lanek a sad pro Zündapp.
Kompletní lanko plynu pro Victoria Vicky 3 první série. Je připravené k montáži, vyrobené v Německu a nabízí špičkovou kvalitu.
Kompletní plynové lanko Naraku pro SYM Fiddle Orbit Symply a X Pro 50 4t. Díky PTFE běží velmi lehce a nevyžaduje mazání. PTFE lanka nemažte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.