Plynové lanko CPI SX, SM 50, Beeline SMX, Supercross, Supermoto
Kód: 37441Detailní popis produktu
Náhradní plynové lanko je vhodné pro stroje CPI SX, SM 50, Beeline SMX, Supercross, Supermoto. Celková délka lanka plynu 755mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057237582140 |
| Součástky: | Plynové lanko |
| Univerzální díl: | Ne |
| Výprodej: | Ano |
Černé plynové lanko MOGA vhodné pro Zündapp KS 125 a KS 175 s vodním chlazením, typ 521, s OEM označením pro srovnávací účely.
Kompletní lanko plynu pro Puch Monza 4 SL a M 50 v špičkové kvalitě. Vyrobeno v Německu, žádný levný import. Lanka a sady pro Zündapp, Kreidler, Puch a KTM.
Připravené plynové lanko pro Puch R 50 vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro další modely. K dispozici mnoho lanek a sad pro většinu modelů Puch.
Špičkové lanko plynu vyrobené v Itálii. Vhodné pro Piaggio APE TM. Důraz na kvalitu provedení a určení pro tento model.
Horní plynové lanko v prémiové kvalitě pro Piaggio NRG MC2. Shodné s originálem, s PTFE vložkou pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Špičkové plynové lanko připravené k montáži pro Mobylette N140 a N150. Vhodné i pro další modely. Nabízíme mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Prémiové plynové lanko pro Honda X8R a SFX. Věrné originálu, s PTFE vložkou pro lehký chod bez mazání. PTFE lanka nemažte, maziva škodí.
Adaptér pro lanka klasických motocyklů Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch umožňuje přesné seřízení a spolehlivou funkci brzd i spojky.
Plynové lanko špičkové kvality, připravené k montáži. Prvovýrobní kvalita, vyrobeno v Japonsku. Je určeno pro Honda DAX.
Špičkové připravené lanko plynu pro Zündapp KS 80 Super Typ 537 vyrobené v Německu. Široká nabídka lanek a sad pro Zündapp Kreidler Hercules Puch a KTM.
Šedé plynové lanko připravené k montáži pro Zündapp KS 50 WC Typ 517. Vhodné i pro další modely. Dotaz doporučen. Nabízíme i další lanka a sady.
Třídílná sada lanovodů DMP pro Tomos A35 obsahuje jedno plynové lanko a brzdová lanka jedno pro přední a jedno pro zadní brzdu.
Plynové lanko vhodné pro modely Tomos A 3 a A 35 Mofa. Produkt je určen pro tyto modely a je s nimi kompatibilní. Použití je určeno pro tyto modely.
Plynové lanko pro Velo Solex 3800, tedy lanko plynu kompatibilní s Velo Solex 3800, určené konkrétně pro tento typ Velo Solex 3800.
Plynové lanko vhodné pro Velo Solex, konkrétně pro modely 3800 4400 a 4800, určeno pro Mofa a Moped, podle tohoto označení.
Prémiové plynové lanko pro modely Generic, Explorer, KSR Moto, Motobi a Ride do 2014. Odpovídá originálu, má PTFE vložku pro lehký chod. PTFE nemažte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |