Plynové lanko, Aprilia Scarabeo 125, 150, 200, 250 99-04 (Rotax)
Kód: 32115Detailní popis produktu
Délka lanka: cca 165 cm
Nahrazuje OEM č.: AP8114382 / AP8114453
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4250809532202 |
| Modely: | Scarabeo 125 4V 99-04 (Rotax Motor) [ZD4PC/ ZD4SD], Scarabeo 150 4V 99-04 (Rotax Motor) [ZD4PC/ ZD4SD], Scarabeo 200 4V 99-04 (Rotax Motor) [ZD4PC/ ZD4SD] |
| Značky: | Aprilia |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Plynové lanko |
| Univerzální díl: | Ne |
Prémiové plynové lanko Naraku pro SYM Fiddle II, Orbit, Symply a X Pro. Lehký chod bez mazání. Mazání může zhoršit funkci.
Špičkové plynové lanko připravené k montáži pro Mobylette N140 a N150. Vhodné i pro další modely. Nabízíme mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Plynové lanko pro Kreidler Florett RS, připravené k montáži, kvalita Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely. Další lanka a sady pro mofa a mopedy.
Montážně připravené plynové lanko špičkové kvality pro Hercules RX 9 Mokick, vyrobené v Německu. V obchodě další lanka a sady, možné i poptávky.
Hotové lanko plynu bez vodicí trubky pro Puch Maxi a další. Možné i pro jiné modely, ověřte si. Nabízíme lanka a sady pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch.
Plynové lanko určené pro Hercules DKW CB City Bike 1 a 2. Vyrobeno v Německu, ve špičkové kvalitě pro tyto konkrétní modely.
Plynové lanko špičkové kvality, připravené k montáži. Prvovýrobní kvalita, vyrobeno v Japonsku. Je určeno pro Honda DAX.
Naraku plynové lanko pro Peugeot Vivacity do roku 2008. Odpovídá originálu, má PTFE bužírku pro lehký chod. PTFE lanka nikdy nemažte.
Prémiové plynové lanko pro Piaggio Fly. Má vnitřní kluznou vložku pro trvale lehký chod bez dodatečného mazání. Tyto lanky nemažte.
Hotové k montáži plynové lanko MOGA pro Puch Maxi S Mofa Moped. Bez vodicí trubky. Vyrobeno v Německu a v špičkové kvalitě.
Kompletní plynové lanko pro Motorhispania Furia 50 Mopeds se shoduje s originálem a díky PTFE chodí lehce bez mazání. PTFE lanka nemažte.
Kompletní plynové lanko Naraku pro SYM Fiddle Orbit Symply a X Pro 50 4t. Díky PTFE běží velmi lehce a nevyžaduje mazání. PTFE lanka nemažte.
Plynové lanko pro Velo Solex 3800, tedy lanko plynu kompatibilní s Velo Solex 3800, určené konkrétně pro tento typ Velo Solex 3800.
Plynové lanko pro DKW Hummel Super, Rex 50 Moped 2 Gang a Zweirad Union Victoria. Vyrobeno v Německu firmou MOGA ve špičkové kvalitě.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.