Plováková komora Stage6 R/T VHST 24 / 26 / 28mm černá
Kód: S6-30RT-ET007/BKDetailní popis produktu
Náhradní plováková komora, je vhodná pro karburátory Stage6 R/T VHST 24, 26 a 28mm. Plováková komora je v černé barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství karburátoru |
|---|---|
| EAN: | 4051272047206 |
Gumová krytka pístku sytiče z odolné gumy zajišťuje těsnění pro spolehlivé startování. Snadná montáž a dlouhá životnost, vhodná pro historické stroje.
Palivový filtr Dellorto pro karburátor SHA. Vhodný pro Piaggio Ciao, Bravo, Garelli Bonanza, Mofa, Moped, Mokick a mnoho dalších modelů.
Plastové víčko karburátoru vhodné pro Honda MT a MB Mokick, určené pro použití u těchto modelů a kompatibilní s jejich provedením.
Přesně vyrobený plovák pro karburátor pro modely Sachs 50S a Zündapp KS 50 WC zajišťuje spolehlivé dávkování paliva a stabilní výkon motoru
Opravná sada karburátoru vhodná pro Honda CB 50 a SS 50. Slouží k opravám karburátoru u těchto modelů a je určena pro použití s nimi.
Třídílná opravná sada plováku karburátoru, vhodná pro karburátory. Obsahuje tři díly určené k opravě plováku v karburátoru.
Sada kolínka plynového lanka 90 stupňů pro karburátor Dellorto PHBG. Vhodné pro Piaggio Ciao PX Bravo Garelli Bonanza Mofa Moped Mokick a další.
Těsnění sání vhodné pro Hercules Prima Mofa Moped. Lze použít také pro DKW, KTM, Rixe a další značky mopedů. Určeno pro tyto značky.
Kompletní páčka sytiče pro motory Sachs a další. Hodí se pro stroje Hercules 220, Miele, DKW, Rixe a Gritzner i pro další kompatibilní modely.
Víčko karburátoru Bing se bočním plovákem. Používáno na Zündapp Combinette, Hercules MK a dalších mofách a mopedech s motory Sachs.
Pružina plynového šoupátka Bing zajišťuje přesné řízení šoupátka a optimální dávkování paliva i výkonu motoru. Nabízí spolehlivost a dlouhou životnost.
Kompletní rukojeť páčky tupferu vhodná pro motory Sachs 50/2 a 50/3 a pro modely Hercules 220, Miele, DKW, Rixe, Gritzner a další.
Hliníkový palivový filtr s omyvatelnou sintrovanou vložkou. Univerzálně vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, Simson, DKW, KTM Mofa, Mokick.
Knoflík sytiče Bing pro karburátory Bing používané u Zündapp CX CS C a GTS a u strojů značky Hercules, vhodný pro tyto aplikace.
Šroubení víčka karburátoru pro Kreidler Florett RS a Mustang zajišťuje pevné uchycení, těsnost a snadnou montáž. Je odolné a důležité pro údržbu i výkon.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.