Plováková jehla Bing, mosazná trojúhelníková 14 mm pro Zündapp KS 80, Hercules, Kreidler, Puch
Kód: MG00067152Detailní popis produktu
| Bing Vergaser 21/20/122 plováková jehla pro Zündapp KS 80, Hercules, Kreidler, Puch a různé KKr a Mopeds s karburátorem Bing. Originální Bing č.: 47-970. Celková délka cca 14 mm, tělo tříhranné cca 5,8 mm. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství karburátoru |
|---|---|
| EAN: | 4057233133391 |
| Modely: | K 50 Ultra (685) 77- (Sachs 506) |
| Značky: | Hercules |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Gumová průchodka pro plynové lanko vhodná pro Mofas a Mopeds s karburátorem Bing, použitelná pro vybrané typy, např. SSB, SSE, SSI
Originální startovací pístek Bing vhodný pro více typů karburátorů Bing a montovaný ve velkém počtu jejich různých modelů.
Hliníkový palivový filtr s omyvatelnou sintrovanou vložkou. Univerzálně vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Miele, Simson, DKW, KTM Mofa, Mokick.
Bing karburátor s bočním plovákem a jehlou trysky vhodný pro Hercules K 50 a další Mofa Moped Mokick. Ověřte kompatibilitu. Špičková kvalita.
Sací guma pro karburátor vhodná pro Honda MT a MB, Mokick a další podobné modely. Nabízí kompatibilitu pro více typů motocyklů.
Sada studeného startu pro karburátor Dellorto PHBG pro různé modely. Obsahuje vše pro snadnou montáž a lepší startování v chladu.
Palivová přípojka Dellorto pro karburátor, vhodná pro Piaggio Ciao, Bravo a Garelli Bonanza a také pro moped, mofu, mokik a mnoho dalších.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |