Plachta na skútr / moto venkovní voděodolná Stage6 Street
Kód: S6-0630Detailní popis produktu
Špičková venkovní plachta na skútr Stage6 Street, je voděodolná a nabízí výbornou kvalitu. Plachta je z pevného a odolného materiálu, navíc má průhledné okénko na SPZ. Plachta je v krásné černé barvě, kterou doplňuje logo Stage6. Plachta má navíc otvory pro montáž zámku skrz plachtu. Rozměry: 203x83x119 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272025525 |
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
Vysoce kvalitní černě eloxované víčko nádrže 66HEROES z hliníku s laserovaným logem Puch. Vhodné pro Puch Mofas, např. Maxi S a N. Mírně klenuté.
Bílý či krémově bílý uzávěr nádrže se šroubováním pro plastové nádrže Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped. Obsahuje odvzdušnění a těsnicí kroužek.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Typový štítek pro Mofa, Moped a Mokick nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Je univerzálně použitelný a vhodný pro montáž i jako náhradní díl.
Ochranná hadice pro řetěz vhodná pro modely Simson S50 S51 S53 S70 S83 a KR51/2 Schwalbe
Černý zadní blatník kompatibilní s Yamaha DT 50 MX a Yamaha DT 80 MX. Vhodný pro tyto modely jako černý zadní blatník. Pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX.
Chromované hliníkové víčko nádrže 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Těsní O kroužky a odvzdušnění brání podtlaku.
Zadní blatník v bílé barvě pro Yamaha DT 50 MX a DT 80 MX. Vhodné jako náhradní díl pro uvedené modely.
Šedá samolepka Transfer 22 pro Kreidler Flory MF přesně kopíruje tvary stroje, snadno se aplikuje, drží na různých podkladech a dlouho vydrží.
Sada kapotáže nádrže pro pravou a levou stranu pro Beta RR 50 a RR 125 LC a R od roku 2021. Nevhodné pro Beta RR 125 T. Barva černá.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.