Pěnové krytky na páčky VOCA Racing černá
Kód: VCR-SD320/BKDetailní popis produktu
Sada pěnových krytů na páčky z robustní pěnové pryže od výrobce VOCA racing. Kryty jsou dlouhé přibližně 10 cm a lze je namontovat na téměř každé vozidlo.Při montáži je velmi užitečné navlhčit páčku roztokem vody a mýdla, aby se kryt lépe nasazoval.
Dodává se sada dvou rukojetí brzdové páčky, jedna pro levou a druhá pro pravou páčku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové páčky |
|---|---|
| EAN: | 4057237615282 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Sada páček v černé barvě pro různé modely NIU.
Špičková brzdová páčka od španělského výrobce PUIG vyrobená technologií CNC. Ergonomicky vylepšená a esteticky aktualizovaná verze 3.0.Tato brzdová páčka PUIG je nastavitelná v...
Nové páčky PUIG 3.0 jsou dalším vývojem verze 2.0 s vylepšeným ergonomickým designem. Nabízejí modernější vzhled a lepší úchop, což optimalizuje zážitek z jízdy. Společnost PUIG...
Brzdová páčka pro Honda MB, MBX 50 až 80, Honda Bali 50 a 80 a Honda NSR 50 Mokick. Vhodná pro uvedené modely motocyklů.
Náhradní sada šroubů pro brzdovou a spojkovou páčku. Rozměr: 6x25mm (M5). Šrouby jsou vhodné na mopedy Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80 a KR51/2.
Kvalitní páčka přední brzdy ze starých skladových zásob ve špičkové kvalitě, vhodná a použitelná právě pro Hercules K 50 Super Sport.
Zadní brzdová páka pro Hercules K 125 BW V1, K 125 BW V2 a K 180. Montáž na brzdový štít. Vyrobeno v Německu. Ochrannou vrstvu odstraňte, poškodila lak.
Brzdová páčka vhodná pro stroje Aprilia RX a SX, Derbi Senda SM a R DRD a Rieju MRT, určeno pro řazené mopedy těchto značek.
Sada přední brzdové páky s vačkou ze starých zásob ve špičkové kvalitě. Vhodná pro různé modely Hercules. Originální díl Sachs.
Brzdová páčka pasuje pro Suzuki TS 50 80 Mokick. Vhodnost je určena pro tento model a kompatibilitu s ním. Použití odpovídá uvedené aplikaci.
Brzdová páčka starší verze ve špičkové kvalitě, vhodná pro Zündapp Combinette, Bergsteiger, Kreidler Florett Flory, Hercules, Puch, KTM, DKW Mofa a Moped
Pränafa pouzdro brzdové páky zadního kola ve špičkové kvalitě, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp K 80 CS CX a Hai 50 Mokick.
Zadní brzdová páka vhodná pro Zündapp KS 80 a KS 80 Touring, dále pro GTS 50, C 50 Sport, KS 50 Watercooled a KS 50 Super Sport
Sada brzdových pák pro Vespa GTS 125 a Vespa GTS 300 HPE, určená pro tyto modely. OEM čísla pro srovnání Piaggio 1C007042 a 1C007043.
Levá brzdová páčka pro moped a mokick, kompatibilní s malými modely Honda C70, CHF50, CRF50, CT70, EZ90, NA50, NB50, NC50, NCH50, NN50, NPS50 a Z50.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.